Sayfayı Yazdır | Close Window

lida zayıflama hapı

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Denenmiş Bitkisel Reçeteler
Forum Adı: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
Forum Tanımlaması: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=134
Tarih: 20 Eylül 2019 Saat 9:18pm
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: lida zayıflama hapı
Mesajı Yazan: hilyil82
Konu: lida zayıflama hapı
Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 10:37am
arkadaşlar 2 ay önce ankarada bir aktarcı lidayı bana önerdi çok iddalı konuştu aldım denedim gercekten 1 ayda 8 kilo verdim .hapım bitti yenisini almaya gittiğimde karsılastığım sahte lida.bir türlü orjınalini bulamıyorum ankarada gezmediğim yer kalmadı yokk hep sahte 1 aydır kulanmıyorum ama internetten arastırdım satıyorlar fkat güvenemiyorum..

Cevaplar:
Mesajı Yazan: sayna
Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 2:51pm
SENLE BENLE AYNIO DURUMDASIN BENDE TAM 1 AYDA 11 KILO VERDIM IKINCIYI ALDIMDA SAHTE CIKTI ALDIGIM YERDEN DEGISTIRDIM YENISINI ALDIM BUDA SAHTE SANIRIM

Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 5:03pm
VALLA HI BANA DENILEN HIC BI SEKILDE AMBALISINDAN ANLASILMIYOMUS FARKLIDA OLABILIRMIS DIS AMBALAJI.SADECE TADINDSAN DIYORLAR SAHTE OLANLARIN TADI BILDIMIZ NISASTADAN YAPILIYOMUS GERCEGININ TADI COK ACI.BENIM BU SON ALDIGIM EMIN DEGILIM YADA VUCUT ALISIYO BEN IKITANE ICMEYI DUSUNUYORUM SEN KULANIYOMUSN SU AN

Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 6:23pm
lida hakkında

Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 6:24pm
sayfası doğru gibi ama ürün çok tutulunca bunuda kullanan ülkeler var çinde bile farklı firmalar üretime geçmiş esas orjınalini bulmak mesele

Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 6:26pm
mesela benim bu yosun haplarını dağıtan bir abim abim var tanıdık ona orjınal lida bulmasını söyledim bana bulurum dedi hemde orjınal dedi sevindim buldu getirdi gercekten orjınal gibi hatta bu internet safasındakinin aynısııııııııı eminimm çok karsılastırdım içeli 2 gün oldu ama diğeri gibi etkili değil sanki bilmiyorum pmikolojikmi artık

Mesajı Yazan: cankecan
Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 6:33pm
http://www.kmlida.com/en/index.asp - http://www.kmlida.com/en/index.asp   arkadaşlar bu vermiş olduğum adrese girin ve Sol tarafta bulunan Lida Dai Dai Hua Slimming Capsule yazan yeri tıklayın çıkan sayfadan Fake-proof yazan yeri tıklayın. Orada size orijinal kutuyu nasıl tanıyacağınıza dair işaretler veriyor. Ama en sağlıklı bilgiyi yine size ben vereceğim. Fabrikaya göndermiş olduğum mailin cevabı gelince size bu sütunlardan yazacağım. Birde sayna arkadaşım kesinlikle iki tane kullanmıyorsun. Daha öncede yazdım. Fabrika bunu dört kutu olarak tavsiye ediyor. İlk iki kutu her sabah kahvaltıdan önce veya sonra bir adet olarak, üçüncü kutu günaşırı olarak alınacak. Yani dört ayda üç kutu bitecek. Dördüncü kutu ise yedek olarak alınacak, bir düğün, davet yada çok yemek yemek durumunda kalırsanız bir adet alınacak. sadece özel günlerde. Hapın en belirgin yan etkisi aşırı enerji vermesi, eğer iki tane alırsan farklı yan etki yapabilir. Rejim yapalım derken sağlığımızdan olmayalım. Bu gün bir arkadaş bana bu hapı 10 gündür kullandığını ve şekerinin minimum değere düştüğünü söyledi. Bitkisel haplarda bu tip etkiler olabiliyor. Umarım bu hap yan etkileri yönünden de problem yaratmazda çağımızın belası olan şişmanlık hastalığının önüne geçebiliriz. Orijinal haplar bu cuma yani yarın nurbal com'a gelecek diye bilgi aldım. Birde arkadaşlar bu hapı ilk defa alırken bir arkadaşınızla birlikte ortak olarak alın. enazından ikinizde de ne gibi etki yaptığını görürsünüz. Birinizde herhangi bir yan etki yaparsa (Baş dönmesi, mide bulanması vb.) hapı diğeri kullanır. Bu arada paranızda boşa gitmez. Bu hapın en güzel yönü asla ve asla devamlı kullanacaksınız demiyor. en fazla dört kutu diyor. onunda bir kutusu zaten yedek olarak bulunacak. Hepinize sağlıklı ve kilosuz günler diliyorum.

Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2006 Saat 6:42pm
eğer verdiğin adresteki lida orjınalse evet benim 2 gün önce zorla arayarak bulduğum lida orjınal getiren abinindediğine göre bir aktarcının akrabası gemide calışıomuş ve çinden kaçak olarak elbiselerinin içinde getiriyomş.ben 60 milyon verdim aldım çünkü ankarada hiçbir yerde orjınali yok olmadığı için orjınalini çok pahalı satıyorlar yalnız bu kullandığım ikinci kutu olcak bundan sonra kullanmıyımmı?

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 8:33am
ya arkadaslar of ınanın kafam ıyıce karıstı ıcımızde ankarada oturan varmı.ben bu ıkı kutuyuda sakaryadan cıcekcılerın karsısındakı lokman hekımden 50 ytl aldım bu ınternet sıtesınde kıne bende baktım bana ınternet almak pek cazıp gelmıyo daha doğrusu gucen vermıyor.gercek deyıpte ya sahtesını yollarlarsa.ya can arkadasım valla ben yazını okumadan once dun aksam ıkıncı kapsulude ıctım etkılı olcakmı bakalım dıye evet oldu tokluk hıssını verdı ama evet haklısın sanırım gunde sabah aksam almak tehlıkelı olur.ya ılk aldıgım kutu ne guzldı orjınaldı zaten bıızm memlekete bırsey moda olmaya baslayınca hemen herseyın sahtesını de cıkarıyolar..ha bıde lıdayla ılgılı benım kuzenım teyzem ıcın alcaktı almaya gıttıgı yerdekı kısı lıda ıcın avrupada yasaklandı gecıcı korluk kısırlık ve cesıtlı ıc hastalıklar yaptını ve su anda pıyasada kesınlıkle orjınalı yokmus uretılmedı ıcın bıde bu haber cıktı sız hıc duydunuzmu boyle bısey...arkadaslar..

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 8:36am
evet cerence anlasılıyo aslında bıraz cınce bılsek ne ıyı olurdu acaba kendı sıtesınden sıparıs versek ..ama nasıl ..bu adrsten sıparıs veren oldumu acaba..hilyil sen eldenmı aldın yoksa ınternetenmı aldın anlamadım ya sendemı ankaralısın ılk nerden almıstın lıdayı...sımdıkıyle oncekı arasında bır fark varmı ...

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 8:43am
arkadaşlar çinden sipariş etme imkanı var. Ama gümrükte takılma ihtimalide var. çindeki distribitöründen istedim bana kutu başına 25 dolar fiyat bildirdi.DHL veya TNT yoluyla gönderebileceğini ve 4-7 gün içinde elimde olacağını mailinde yazmış. Fakat biz gümrükte problem olur diye sipariş veremiyoruz.

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 8:54am
gunaydın can bey..bende sıze maıl yazıyodum..evet gumrukte takılırsa paramızda bosa gıdıcek ne yapıcaz pekı yaa.bulmakta zor bırılerıne guvenmekte cok zor...

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 8:59am

arkadaşlar şu anda en güvenilir olarak nurbal.com'dan selahattin beyle irtibat kurun. Telefonla görüşün biz oradan aldık memnun kaldık. Şu anda ellerinde yokmuş ama bugün gelecek diyordu. İstanbulda olan varsa dükkanına gitsin gözüyle görsün. Yalnız sizden ricam elinizdeki orijinal kutuları kaybetmeyin onlar çok önemli. O kutular bize rehberlik edecek. İnşallah önümüzdeki hafta size çinden gelen maile göre bilgi verebileceğim.

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 9:03am
ok. arıycam ben selahattın bey'ı . ınsallah bır an once maıl gelır de rahatlarız bıraz....

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 9:17am
dıger yosun hapları bolumune lıdnın makul fıyatı 40-45 demısınız ben 50 ytl aldım ya 5 mılyondan kar yapıyolar olabılır belkıde..bana orjınal kutunun resmını gonderebılırsenız cok sevıncem....ha bıde dıkatımı ceken bır detay daha var su ana kadar aldıgım ve ozelıkle bu sefer lıdayı aldıgımdada fark etım serı numaraları hep aynı yanı su serı numaraları - 6930903020017 hepsıde bu sekılde sızınkıde aynı serı numarası mı?  kutuların yan taraflarında en altta tazıyor..

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 9:31am

arkadaşlar seri numarası kutunun üzerinde değil. kapsüllerin üzerinde, açık yeşil olan bölümün üzerine beyaz olarak yazılı. Birde maillerini bana yazan arkadaşlara orijinal olduğunu düşündüğümüz ve de çindeki fabrikaya da doğru olduğunu teyit ettirmek için göndermiş olduğunuz kutunun resmini mail olarak gönderebilirim.

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 10:32am
benım kapsulerın uzerınde sadece bı sımge var ve onun altında da berlına dıye bırsey yazıyor o kadar ılk kulandıgım da rakam yazıyodu sanırım.ayrıca dıger kulanan arkadasım yemek yedıkten sonra mıdesının bulandıgını soyluyor bende de gozlerde pulanma oluyo .sanırım bende kı sahte ....

Mesajı Yazan: christina
Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2006 Saat 2:13pm

merhaba.ben sitede yeniyim.. ya bu lida muhabbeti çok ilgimi çekti..gerçekten bu kadar işe yarıyor mu.. ben 95 kğ oldum ve 10 ay sonra evleneceğim.. mahvoldum anlayacağınız..şişko bir gelin olmak istemiyorum.bu hapı kullanmak istiyorum. şu anda çinde olan bir arkadaşım var.eğitim için.ekimde dönecek.ondan istemeyi planlıyorum.ama eger ukrayna da falanda varsa ben de 2 haftaya kadar oraya arkadaş ziyaterine gitcem.acaba orada ki orjinal midir?

Mesajı Yazan: ccerence
Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 10:49am

-

-------------
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 10:51am

-

-------------
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 10:54am

-

-------------

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 11:22am

-

-------------

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 11:27am

-

-------------

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 12:30pm

arkadaşlar selahattin beyle dün görüştüm. haplar büyük ihtimal bugün gelecekmiş. sınırlı sayıda olduğu için sitedeki stoklarımız tükendi yazısını kaldırmayacağız diyor. Rusyadaki distribitör özellikle sahte hapların piyasada bol olması sebebiyle hapların üzerine seri numarası yazılmasını kendisi istemiş. forumdaki arkadaşların bilgisi olsun. Hapa ulaşmak isterlerse selahattin beyle direkt olarak telefon irtibatı kursunlar. Hepsi 1000 kutu gelecekmiş, fakat tek partide bu kadar ürünü türkiye içinde isteyenler varmış.

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 12:47pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 2:14pm

orijinaline ulaşıpta kilo veremeyen yok gibi. bence aynı şehirde bulunan arkadaşlar önce bir kutu alıp paylaşsınlar. zaten 15 kapsülde de neticesini görecekler. herhangi bir yan etki meydana gelirse bırakır diğer arkadaşı devam eder. Bir çok firma ve zayıflama ile ilgili kuruluşlar bu hapa düşman gibi bakıyor. Çünkü ayda 40 Ytl'ye insanları bu kadar zayıflatan bir hap varken niye insanlar ayda yüzlerce ytl harcasınlar. Böyle oluncada bu işin kaymağını yiyen grup bozuluyor. Kendileri insanları denek gibi kullanırken problem yok, ama böyle bir hap çıkmış insanlara zahmetsiz bir şekilde kilo verdiriyor, doğal olarak bu hap onların önünü kesecek. İstemedikleri için başka ülkelerde yasaklanmış hikayesini uyduruyorlar. Almanyada yasaklanmış diyorlar. Dün akşam internetten girdim baktım. Almanyadada hiç problemsiz satılıyor. Bu kapsül dün bugün çıkmadıki iki üç yıldan beri satılıyormuş. Ama bilmediğimiz için kullanmadık. Şimdi herkes öğrenince piyasada bile bulmak mesele oldu. Ben bir sağlıkçı olarak bu hapı tavsiye ederken bile insanlara bu hapla beraber başka ilaçlar kullanmayın, sağlıklı ama kilosu fazla olan insanlara tavsiye edin diye söylüyorum. Tıpta bile penisilin alerjisi yokmu. Bir çok insanı tedavi eden penisilin bende alerji yapıyor. Bu işler böyle. Bu kapsül 100 kişide 95 ine iyi gelir 5 kişide yan etki yapar o zaman bu hap kötü mü dememiz gerekir. O zaman penisilin iğnesini ilk vurdurduğumda bende çok kötü olmuştum. Şimdi penisilin insan öldürüyor mu demem lazım. Benim için önemli olan sağlıklı ve ucuz bir şekilde kilo vermek. hepinize sağlıklı günler dilerim.

Mesajı Yazan: dileksel
Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 2:49pm

bende sipariş verenlerden olucam kime nereye danışıyorum kimdir bu selahattin

bey?

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 2:58pm

nurbal.com diye sitesine girerseniz firmanın internet sayfasına ulaşırsınız. 0 216 5663300 numaralı telefondan da selahattin beye ulaşırsınız. kendisi firmanın sahibi. orada lidanın  hangi bitkilerden yapıldığı hakkında bilgilerde var. İlacın orijinalliği hakkında o da size bir takım bilgiler verebilir. Eğer ikna olmazsanız almazsınız. Birde bu ilacın henüz türkiyede ne tarım bakanlığından nede sağlık bakanlığından onayı var. Bu ilaç yurda kaçak olarak getiriliyor. Zaten onayları olsa Türkiye'deki distribitöründen alıyor olurduk. Ama en kısa zamanda o da olacak. Şu anda iki tane müracaat var bu konuda.

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 3:39pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 3:39pm

arkadaşlar az önce selahattin beyle görüştüm. Haplar şu anda gümrükte takılmış, pazartesi günü eline geçecek. Piyasada şu anda bu haplardan bol miktarda mevcut ben sahtesini satmadığım için sitede stoklar tükenmiştir yazısını koydum diyor. Bu arada yeni bir haptan bahsetti. Bu hapı da amerikalılar çinde üretilen bir bitkiden yapmışlar.Zaten bu lidanın fabrikasıda amerikan kuruluşu. Çinde işgücü ucuz olduğu için fabrikasını buraya kuruyor. Bir ayda 7 kilo garanti verdiriyormuş. Ama hiçbir yan etkisi yokmuş. Henüz daha yeni bir ilaç diyor. Onu getirtmeye çalışacaklar. O hap geldiği zaman gerekli bilgileri yine bu sütunlarda okuyacaksınız. Amacımız sağlıklı ve kilosuz bir toplum oluşturmak. Sağlıcakla kalın.

Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2006 Saat 3:44pm
arkadaşlar bu lidanın bir kaç formatı var. Bizim kullandığımız kapsül bir ayda 4-7 kilo verdiriyor. Diğeri ise 2-3 kilo fazlası olanlar için yapılmış bir ürün. light diyelim. Bizim kullandığımızı bir iki kilo fazlası olan birisi kullandımı epey bir yan etki gösteriyor. Bu fabrikada zaten başka ürünlerde üretiliyor. Bunlardan bir tanesi saç çıkarma ile ilgili bir taneside kadınların göğüslerini büyütmekle ilgili. Biz diğerlerinede baktık ama bizim sorunumuz kilo olduğu için bu forumda sadece bu hap hakkında yaptığımız incelemeleri yazdık.

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 3:19am
arkadaslar evet ankarada oturuyorum ben bu ilacı ilk kez sakaryada hemen çiçekçilerin karsısındaki lokman hekimden aldım süperdi bitti yenisini almaya gittiğimde bulamadım bana sahtesini verdi hatta tartıştım bu orjınal değil diye çünkü kutusunu ve ambalajı hafızamda saklıydı şimdi orjınalini buldum doğru fakat sanırım rus üretimi çininki kadar etkili değil bence çünkü önceki kutuda çok daha farklıydı bilmiyorum keske çin üretimi bulsak zaten onun kutusunu görür görmez orjınal olduğunu anlıyosun içinin jelatini falan direk ben orjınalim diorr

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 10:42am

-

-------------

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 10:51am
ccerence senin fikrine sonuna kadar katılıyorum. Bende aynı şeyi düşünüyordum. Büyük ihtimal pazartesi günü ürün selahattin beyin elinde olacak. Bana kargoyla gönderdiği zaman salı günü benim elime geçiyor. Bizim hastanede bu kapsüle aşırı tepki veren yani orijinal olup olmadığını hemen anlayabilen hemşire arkadaşlar var. Ben onlara denetip durumu hemen bu sütunlarda yazacağım. En azından hepimizin almasına gerek kalmadan durumu buradan bilebiliriz. Sağlıcakla kalın. Eğer orijinal hapsa bir tavsiyem enaz iki kutu alın. Çünkü bu seri bir kargoda geldi. Orijinalse hepsi orijinaldir. Dikkat edin forumdaki herkesin ortak derdi ilk kutu orijinaldi, ikinciyi almaya gittiğimde sahtesiyle karşılaştım türündendi.

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 11:03am

-

-------------

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 11:12am

-

-------------

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 11:29am
ccerence önce ilacın orijinalliğini biz deneyeceğiz eğer orijinalse iki kutu alın diyorum. Orijinal hap eğer bu forumda yazan arkadaşlarımızdan birinde yan etki yaparsa o kutuyu biz alırız. Bizim hastanede şu anda yaklaşık 50 ye yakın kişi bu hapı kullanıyor. Yeterki orijinal hapa ulaşalım. Yan etki yapan kişinin elinde bu kapsül kalmaz. Bizler alırız. Neticede biz bu forumda ne diye yazıyoruz yardımlaşma için, kimsenin mağdur olmasını istemeyiz. Burada birinci görevimiz en doğruyu bulana kadar dayanışma içinde fikir alışverişinde bulunmak. Eğer biz bu forumda yazışmasak lida hakkında bu kadar bilgi sahibi olabilirmiydik? Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 11:34am

-

-------------

Mesajı Yazan: arzu32
Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 2:30pm
slm arkadaşlar .bende lida yı bir aktardan aldım iki gün oldu başlayalı.orjinalmi sahtemi bilmiyorum ama açlık hissetmiyorum ve çok mutluyum paylaşmak istedim. inşallah böyle gider bakalım nolacak

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 4:53pm
http://www.kmlida.com/en/index.asp - http://www.kmlida.com/en/index.asp   arzu32 bu vermiş olduğum adrese girip  Sol tarafta bulunan Lida Dai Dai Hua Slimming Capsule yazan yeri tıklayıp çıkan sayfadan Fake-proof yazan yeri tıkla ve almış olduğun kutu üzerinde bu işaretleri bi araştır bakalım. Belki sende orijinal kutuya ulaşmış olabilirsin. birde kaça aldın fiyatınıda söyleyiver. Arkadaşlar almış olduğumuz kutu orijinal çıkarsa aldığınız yerin telefonunu filan alında orayla da irtibata geçelim. Arzu

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 4:54pm
Arzu32 sende aynı yerden bir daha alırsan bu kutuyu iyi sakla kesinlikle karşılaştırmadan alma.

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2006 Saat 6:20pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 1:01am
ankarada oturuyorum bir arkadaşım eczacı aylardır ondan bekliyordum .gerçeği yok dedi ve bende ümidimi kesmiştim.aktara uğradım işim vardı.fesadüf bir bayan alıyordu.ne o dedim ve yosun hapı nı söyleyince adam bunun gerçek olduğunu kendiside kullanmak istediği için 1 aydır uğraştığını söyledi ve başlamış içmeye bende ona güvenip aldım.45ytlye aldım.inşallah sonuç alırım.arkadaşlar ben devamlı açlık hissediyordum ikinci günüm bugün ve gerçekten tokluk hissi veriyor.pmikolojik değil acı bir tat var devamlı ağzınızda kullananlar varsa yediklerinizdende tat alamaz oldunuzmu mesela ben sigarayı bile azalttım tat alamıyorum

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 9:03am
selam arkadaslar ...mesajlarınızı  hepsını bugun okuya bıldım,yenı bır hafta ve herkes umarım ıyı bı hafta gecırır.arzu selam ben lıda kulandım ve sonuclarını cok ıyı sekılde aldım arzu hangı aktardan aldın soyleyebılırmısın bende ankarada oturuyorum .ben sakaryada cıcekcılerın karsında kı lokman hekımden aldım...ılk kutu orjınaldı ıkıncı aldıgımız sahte cıktı ... degıstırdık sahte olanı ve yenı kutu verdıler bundan da supelıyım..sen nerden aldın.evet agızda kuruluk yapıyor ve dedın gıbı yemeklerden tat alamıyosun bende sıgarayı ve cayı kahveyı de dahı ıcemez oldum  sadece sabahları bır cay bardagı sut ve 2 adet petıbor bıskuvı ve meyveyle gectı 1 ayım...

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 2:04pm
arkadaslar merhaba bu lida işi gercekten ciddi bir hal aldı.evet çok haklısınız ben bu iş için 1 aymı ciddi ciddi harcadım.ankarada inanın gezmediğim semt kalmadı.orjınaline ulasamadım fakat dediğim gibi bir tanıdığım vasıtasıyla lidaya ulastım gercektende kutu orjınal.internet sitesindeki gibi aynen kapsüllerin üzerinde seri nosu var.ilaç orjınal ama bence bu rusyanın ürettiği orjınal lida.genede ilk kullanıcı olarak ve etkilerini bilerek konuşuyorum.ilk kullandığım yani çinden gelen lida kadar etkili değil bence.eğer o çinden gelen lidayı buluyum anında tanırım ve anlarım anında.bu konuda kendime çok güveniyorum.bence kesinlikle çinden gelen lidaya ulasmaya calışalım.bu arada ricam ben ankaradayım.eğer ankarada yasayıpta selahattin beyden bu ilacı alanlar varsa yeni gelenden bir yerde bulusalım ve ben bu kutuyu incelemek istiyorum.size ozaman kesin bir cevap veririm.ve ona göre hepimiz sipariş toplu veririz en azından kargo  ücreti bir defa öderiz. 

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 2:43pm
EVET BEN BU FIKRI SEVDIM HILYIL..BEN ANKARADA YASIYORUM...BEN DEKI SU AN KULANDIM IKINCI KUTU DA SANIRIM RUSYANIN URETIGI VE SANA KATILIYORUM FAZLA BIR ETKISI YOK.BENIM ILK ALDIGIM KUTUNUN DA KAPSULERIN UZERINDE SERI NOSU VARDI.BUNUNSA YOK.BENDE CINDEN GELINDEN ISTIYORUM..AMA SU INTERNETEKINE BI GUVENEBILSEM.HA BIDE ARZU ARKADASIMIZ ALMIS ANKARADAN BIR YERDEN VE ORJINAL DIYOR AMA NERDEN ALDINI SOYLEMEDI...NE YAPSAK KI YAA.

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 2:46pm

arkadaşlar çinden gelen kutu diyorsunuzda size birşey soracağım. Çinden gelen kutunun her iki yanıda çince olması lazım. sizin elinizdeki kutulara bir bakın bakalım, her iki tarafıda çince mi? Yoksa bir tarafı rusça bir tarafı çince mi? Eğer bir tarafında rusça varsa o rusya distribitörü için çinde üretilen haplardandır ve kesinlikle rusya üzerinden gelmiştir. Her iki tarafı çince yazan kutu elinde olan arkadaş varsa lütfen foruma yazsın.

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 4:26pm
akşam eve gittiğimde bunu dikkate alıp yazacağım.birde acaba çindeki önceki serideki jelatinini değiştirmiş olabilirmi firma eğer değiştirmediyse bu o değil ama buda orjınal belli ve fark ediliyo yalnız dediğim gibi çinden gelen daha farklıydı gene tekrarlıyorum lütfen... özellikle ankarada oturupta selahattin beyden yeni gelecek olan lidadan alan olursa benimle bir sekilde irtibata gecsin kutuyu bir incelemek istiyorum. saygılar...

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 5:04pm
benım kutumun her ıkı tarafı da cınce...hılyıl benım kutuyu ıncelesek olurmu..

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2006 Saat 9:35pm
Arkadaşlar iki tarafı çince yazılı lidadan bulan olursa hemen bu forumda aldığı dükkanın ismini ve telefon numarasını yazsın. Çinden gelen lidayı biz bugüne kadar elimize geçiremedik ve kullanmadık. Adamla irtibat kurup Çin'den nasıl getirttiğini öğrenmeye çalışırız ve elindeki mevcutları alırız. Forum arkadaşlığımız böyle olur. Orijinal hapta yan etki hisseden olursa onlarıda bu arkadaşımızdan parası mukabili alırız. Böylece kimse mağdur olmaz.

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 12:00am
sayna inceleyelim de nasıl? uygun bir yerde bulusalım ben inceliyim.kutuyu.bu arada cankecan evde inceledim iki kutuda hiçbir fark yok dediğim gibi kutular tıpatıp aynı çok az bir fark var biryazıda oda. yalnız dediğim gibi jelatin farkı vardı.bendeki kutuların ikiside çince her iki tarafı bence böyle anlasılmıyo....

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 12:23am

arkadaşlar ben cebecide oturuyorum aldığımyerdeki aktarda bizim burda yani cebecide başka nasıl yardımcı olabilirim birde kullananlar nekadar kilo ve nezamandır içiyolar acaba sporda yapıyomusunuz ya arkadaşlar ben gerçekten bu işe inanamıyorum maşallah diyeyim .kendi kendime nazarım değecek iştah falan kalmadı normalde ben bu saatlerde kesin tıkınırdım.abur cubur bitti

allah razı olsun katkıları olana .değilmi arkadaşlar bu arada ankarada oturan arkadaşlar isterlerse yardımcı olurum iyi geceler herkese

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 8:53am

arzu32 bir ayda 4-7 kilo veriyorsun, sabahları aç karına almanı tavsiye ederim. Eğer sporlada desteklersen kilo vermen hızlanıyor. Aldığın aktarda aynı kutudan başka varmı bi öğren. Birde bunu en fazla üç kutu kullanacaksın ilk iki kutuyu sabahları kahvaltıdan önce veya sonra, üçüncü kutuyu gün aşırı kullanacaksın. Yani dört ayda üç kutu bitecek. Sende bu arada ideal kilona kavuşmuş olursun. Dördüncü kutuyuda yedek olarak alıyorsun, o kutudan bir yemeğe bir davete gitmen gerekirse fazla yememek için bir adet kullanıyorsun. Yani o kutu yedek. Birde sen ne zamandan beri bu hapı kullanıyorsun ve ne kadar kilo verdin. Sende herhangi bir yan etki yaptımı (Baş dönmesi, mide bulantısı vs.) bunlarıda bu forumda yaz.

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 10:24am

GUNAYDIN ARKADASLAR. DEDIM YA BIR COK KEZDE ACIK ACIK ACIK YAZDIM.ZATEN BIRTEK BEN YAZIYORUM NERDEN ALDIGIMI ..NEDEN LIDAYI ALANLAR ALDIKLARI YERI YAZMIYOR..BEN ANKARADA SAKARYA CD. LOKMAN HEKIMDEN ALDIM DUKKANIN ADI MISIR ÇARSISI .....TEL NOSU ICIN EVDEKI FISIME BAKMAM LAZIM...VE BEN 2 KERE 50 YTL YE ALDIM

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 10:37am
sayna senin dediğin yerden bende aldım ilk aldığım ve orjınal olan kutu oydu.fakat daha sonra gittiğimde kavga ettim çünkü göz göre göre sahte ilacı veriyorlardı almadan çıktım birdahada aramadığım yer kalmadı bulamadım. sonra işte ulaştım ama onunda ilk kullandığım kadar etkili olmadığını düşünüyorum.ama orjınal ilaç olduğunu biliyorum.

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 11:56am

EVET OK.BEN IKINCIYIDE ALDIGIMDA SAHTE CIKTI TOK TUTACAGINA ACIKTIRDI ONU DEGISTIRDIK  VE PARA IADESI YAPILDI.BIR HAFTA SONRA AYNI YERE TEKRAR GITIM SENIN DE ALDIGIN YER YANI YENI PARTININ GELDINI VE ORJINAL OLDUNU SOYLEDILER AMA BENDE ILKI JADAR ETKILI OLDUNU DUSUNMUYORUM.AMA YINE YAZMAMISIN IKINCIYI NERDEN ALDINI ....NERDEN BULCAZ BIZ BUNUN ORJINALINI YA..BIRAZDAN ARIYCAM SU INTERNETEKI ADRESDEKI KISIYI

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 1:54pm
ARKADASIM İSTİYOSAN BEN SANA BULMAYA CALIŞIYIM BENİM ALDIĞIM BİR YER DEĞİL DAĞITICI BİR ABİ BANA EL ALTINDAN GETİRDİ VERDİ KİMDEN BULDUĞUNU SÖYLEMİYO ADAM ÇİNDEN KACAK GETİRİYOMUŞ.BENDE ONDAN 50 MİLYONA ALDIM 3 KUTU BİRİNİ ŞUAN KULLANIYORUM BİRİNİDE ABLAM KULLANIYO 12 GÜN OLDU İÇELİ 4 KİLO VERDİM BİLE AMA ÖNCEKİNDE ACIKMIYODUM HİÇÇÇ BUNDA BİRAZ ACIKIYORUM

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 5:07pm
ok işte aynı durumla karsı karsıya kalmısız senle...o ben bı haftada 3 kılo vermıstım ılk kutuda.ben bu ıstanbuldakı selahatın ınterneten de satıs yapan kısıyı aradım ama bana pek tatmın edıcı gelmedı...orjınallerın ılacların kapsulunde serı numarası oluyo dedım durakladı ve sahtesı paketınden kapsulunden anlasılmaz dedı....c.tedı yıne bakıcam ben lıdaya benım ıkıncıyı kulan arkadasım yedı yemegı kusuyo .sureklı mıdesı bulanıyo sanrım sahte oldugu ıcın yan etkısını yasıyo..

Mesajı Yazan: alarahan
Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 5:19pm

Bende lidayı kullandığımda 1 haftada 2 kilo artış yaşadım. Spor ve diyet yapmama rağmen, ayrıca daha çabuk acıktım ve gözlerimi açamaz haldeydim. Şekerimde ve tansiyonumda düşmeler olmuştu sanıyorum. Sizinde bahsettiğiniz üzerindeki internet sitesinde ingilizce açıklamalarda yüksek tansiyonlulara iyi geldiği ve gasto yani mideyle ilgili sorunlara iyi geldiği yazıyor. Yani zayıflattığından bahsetmiyor. Üstelik aynı kutuyu eşimle birlikte bir hafta içtik, bende artış oldu onda durum değişmedi. Bir arkadaşımda başlamıştı, o 1 ay kullandı ne kilo aldı ne verdi ve çabuk acıktığını söyledi.

Bence hızlı kilo verdirmesi de hiç iyi bir şey değil. Metabolizmanın işleyişi bir bozuldumu tamiri çok zor arkadaşlar. Boşverin bu ilacı, daha öncede yazmıştım önce metabolik bir rahatsızlığımız varsa onu bulalım mesela benim gibi troid beziiniz az çalışıyor olabilir, sonra düzenli beslenme ve spor yapalım. Ben sorunumdan dolayı zor veriyorum ama verdim. 4 ayda aç kalmadan spor desteğiyle 8 kilo verdim. Ama sorunsuz hızlı kilo vermeyide kim istemez.

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 6:34pm
sayna istiyosan bulmaya calışırım sana bendeki orjınalini ama ilk önce senin elindeki şu kutulara bir baksak nasıl bakabilirim?ya selahattin beydende alan olmadıki karsılastırsak??? bak istersen mailini yaz. msnden konuşalım telimi veriyim sana bir yerde konuşuruz karsılastırırız arkadasım.ne dersin?

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 7:00pm
arkadaslar bi site buldum sipariş veriliyomuş :) bi bakın değerlendirin http://www.lidadali.com/lidadaidaihua.htm - www.lidadali.com/lidadaidaihua.htm   bi bakın inceleyin orjınale benziyo ok?

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 7:01pm
sayna bu ilacın belirgin en önemli yan etkilerinden biri baş ağrısı bir diğeri mide bulanması, büyük ihtimal arkadaşındaki orijinal. Mümkünse o arkadaşın o hapı kullanmasın. Ben bu sabah yine aylık rutin tahlillerimi yaptırdım. Sonuçlarını görenler inanamadı. Bütün değerler neredeyse mükemmele yakın. Bende hiç yan etki olmuyorsa bu başkalarında da olmayacak demek değildir. Biz bu ilaçla zayıflamak isterken vücudumuzun diğer değerlerinide dengeliyoruz galiba.

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2006 Saat 7:05pm
arkadaşım sipariş vermek için orijinal lida.org sayfasına girin oradan contak deyin sipariş verebilirsiniz. Bütün mesele bu kapsüllerin gümrükten geçirilmesi.Gümrükte sorun olmasa ben çindeki fabrikadan bile alabiliyorum. Adamlar yatır 1000 kutu parası 3500 dolar biz kargo ile gönderelim diyorlar. Bütün mesele gümrükte. Gümrüktekiler bile en fazla 100 paket getirin diyorlar. Onlarda öğrenmişler hapın değerini. Nurbal.com perşembeden beri gümrükte bekleyen 1000 kutuluk siparişini hala çekemedi. bugün yarın anca çekecek.

Mesajı Yazan: antares
Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 12:42am
merhaba foruma yeni katıldım bende lida kullandım ben lida kullanarak 1 haftada 5 kilo verdim soraki haftada ise 2 kilo daha verdim ve hapı 1 hafta kesitm bu süre içinde cok yememe ragmen kilo almadım bn lidayı istenbul bakırköyden aktardan aldım ilk aldıgım kutudan kalan hapları arkadasıma vermiştim 2. kutuyu alırken aktar bana sahtelerinin cıktıgının sahtelerinin jelatininde cicek resmi olmadıgını söylemişti ama sanırım benim aldıgım bu 2. ürün sahte yine aclık hissetmiorum ama bir tarafında cince diger tarafında rusca yazıyor ayrıca bnede yan etkiler oldu ilk hafta agız kurlugu ve yüzümde yanmalar basladı ama sonra gecti orjinali bulunursa bende almak isterim

Mesajı Yazan: gulcinf
Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 4:36am

SELAM..Ben İzmirde yaşıyorum.Yaklaşık 2 ay önce Lİ-DA kullandım ve 4 kilo verdim.ilacı 90 ytl ye aldım ama 6 kg garantisi varmış o yüzden para vermedim ama orjinaldi ve bende kutusu mevcut..2 kez almak için biçok yere baktım ama her yerde sahteleri var 90 ytl de vermek istemediğim için ordan almadım.Orjinalini kapsüldeki seri numarısından anlayabilirsiniz.Sahtelerinde kapsüllerde darling diye bişey yazıyor.Ayrıca 35 ytl civarı fiyata buldum ama sahte..Gerçi neye inanacağımıda şaşırdım.Anladığım kadarıyla birçoğu kaçak geliyo..Orjinal ambalajların kalitesi çok farklı..Bulanlar bilgi verirse sevinirim.Birde bende ilk günler hafif mide bulantısı ve ağız kuruluğu yaptı ama rahatsız edecek boyutta değil..Ciddi bir iştah kapatma özelliği var..Zararı yoktur umarım..

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 9:58am
ARKADASLAR GUNAYDIN.AH BU LIDA BIR BULABILSEK ZATEN ORJINALINI...BEN ILK CIKTINDA IKI KUTU OLSAYDIM SIMDIDE ORJINALINI KULANIYO OLACAKTIM.ALARAHAN ARKADASIM ONCELIKLE SANA CV VERMEK ISTERIM SEN SANITRIM SAHTE LIDA KULANMISIN SAHTELERI ZATEN SENIN ANLATIN BU OZELIKLERI YAPIYO VERDINCENE ALDIRIYO KILOYU.EVET BENIM SU AN KULANDIĞIM LIDA DA SAHTE ZATEN BIZ BIRAKTIK ARKADASIMLA IKINCIYI KULANMAYI.VE ORJINALINI BULMAYA CALISIYORUZ.KESINLIKLE KATILIYORUM SAHTELERINDE KAPSULERIN UZERINDE DARLING YAZIYOR BENIM SU AN SAHTE OLAN LIDA KAPSULUNDE OLDUGU GIBI.ILK KULANDIGIM DA SERI NUMARASI YAZIYODU COK NET HATIRLIYORUM.GULCINF ARKADASIM SEN COK PAHALIYA ALMISIN YA BIZ YA 50 MILYON YADA 45-40 YTL,ARASI DEGİŞİYO İZMİRDE DAHA FAHALI SANIRIM.AGIZ KURULUGU YAPMASI ZATEN EN BELIRGIN OZELIGI BU SAYEDE BOL BOL SU ICEBILIYOSUNUZ.VALLA BEN 1 AYDA 11 KILO VERDIM.

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 10:02am
BIRDE BEN TEKRAR BU INTERNETTEKI NURBOL SIFA DAN SELAHATIN BEY LE TEKRAR KONUSTUM BANA DEDIKI.BEN LIDANIN SAHTESINI DAHA HIÇ GORMEDIM ÇOK ILGINÇ DEDI.VE GENELDE ANKARADAN SAHTE LIDA mikAYETI GELIYORMUS.VE DIYOR BEN KESINLIKLE SAHTEINI SATMIYORUM DIYOR .AMA BANA INTERNETEN ALINCA ICIN VE ALIREN GOZUMLE GOREMIYCEM IVCIN EMEI OLAMIYORUM INTERNETEN ALMAYA.GERCI ELDEN ALINCADA SAHTESINI YUTURUYOLAR.HA BU ARADA HILYIL ARKADASIM BIZ ARKADASIMLA BU CUMARTESI LIDA ICIN TEKRAR BI BAKICAZ.SEY YAPABILIRIZ.BU SAKARYADAKI LOKMAN HEKIMIN ORDA AYNI SAATTE ORDA GORUSEBILIRIZ BEN TEKRAR ORUYA GIDICEM VE BU VERDIKLERI SAHTE KUTUYU KAFALARINA ATMAYA YANI.UYGUNOLURMU.

Mesajı Yazan: farukbi
Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 11:23am

ARKADAŞLAR İYİ GÜNLER BEN LİDA HAKKINDA BİR İKİ ŞEY YAZAMAK İSTİYORUM. LİDA NIN ORJİNALİNDE KUTU ÜZERİNDE SOĞUK MÜHÜRLER VAR.KAPSÜLLERİN ÜZERİNDE İSE AYNI MÜHÜR VE SERİ NUMARASI VAR.BENİM DOĞAL ÜRÜNLER ÜZERİNE ANKARADA MAGAZAM VAR VE ŞU AN LİDA SATMAKTAYIM.ORJİNAL OLMAYAN LİDALARIN  İÇERİSİNDE NİŞASTA BULUNMAKTADIR. ORJİNAL LİDANIN İÇERİSİNDEKİ BİTKİLER ŞUNLAR:

İçindekiler
1- Yunnan 3 hücreli yosunu
2- Yabani Kereviz
3- Alfaalfa filizi (
3 hücreli bir yonca
)
4- Arum (
Yılan yastığı
)
5- Yabani enginar
6- Ferusalem (
Yerelması
)
7 - Cyomopalis (
Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek eksteris (Tetragonoldous
)
8 - Marimu Kumbuat (
Çalı üzerindeki mandalina lifleri
)
9 - Guarana (
Brezilya yağmur ormanları Maues bölgesinde yetişen güç veren bir bitki )

DAHA DETAYLI BİLĞİ ALMAK İSTERSENİZ : 0 312 314 58 08

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 11:48am
arkadaslar internetten sipariş veren bir arkadas buldum ve kesinlikle ilaca sahte kanmayın diyor.hatta aktarcıyla tartışmış oda oraya aynen şöyle yazmış.bişi bilmiyorsunuz beni suçlamayın.. bu ilacın iki formu var biri çin diğer rus benimki rusyanınki yani oda orjınal falan.. laf kalabalığı yapmış bu arada bi haber veriyim size benim orjınal olduğuna inandığım ama etkisi farklı dediğim lidanın etkisini artık daha rahat görüyorum .aynı diğeri gibi bişi yiyemiyorum ağzım sürekli kuruyo acıkmıyorum artık ve dün tartıldım 13. hapım ve 5 kilo vermişim.demekki gercekten orjınal.abiyle tekrar iletişime gecmek istiyorum 2-3 kutu daha alıcam 50 ye veriyo. yalnız.sayna istersen sanada alalım bak eğer cumartesi buluşcaksak ben sana kullandığım hapı getiriyim incele kapsülde seri nosu var herseyi orjınal. ok

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 1:28pm

hala bu lida ile ilgili bir sonuca ulaşmadım.ayrıca değil kendisine sahtesine bile denk gelemedim.ukraynaya gidecektim o da yattı..üstelik çindeki arkadaşıma ulaşamıyorum.. kilo veremiyorum..çok bunalmış durumdayım

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 1:41pm
HIİYIL SUPER YA BEN ZATEN KESINLIKLE INTERNETTEN ALMAZDIM.RESIMLERINDE ORJINELINI VERIYORLAR.BİZE KORGAYLA GONDERCEKLERIDE SAHTE OLUYO .OK. HILYILDE BENIM AKLIMA TAKILDI O ALDIN KISIDE ORJINALINI SATIYORSA ZATEN TABIKI ONDAN ALIRIZ AMA BIR INCELEMEK LAZIM.PEKI C.TESIYE KADAR O KISIDEN TEMIN EDEBILCEKMISIN LIDAYI.BEN VE BIR ARKADASIM ALCAK

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 2:49pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 3:03pm
ARKADASLAR 1 GUN SONRA INSALALH BEN SIZE LIDA HAKKINDA DOGRU BI ADRES VERCEM .....

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 3:15pm

-

-------------

Mesajı Yazan: antares
Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 5:12pm

arkadaslar merhaba aklıma bişey takıldı forumda lidanın 4 kutu kullanılması gerektiği yazıyo yalnız ben zaten 7 kilo verdim ve 54 kiloyum 4 kutu kullanmam gerekirmi yada cok kısa sürede verildiği için kilomu gerimi alırım yardımcı olursanız sevinirim iyigünler herkese

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 5:39pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2006 Saat 6:25pm
arkadaşlar lida'nın en fazla kullanma limiti fabrikanın söylediği 3 kutu. bu üç kutunun ilk ikisi iki ay boyunca bitecek. üçüncü kutu ise günaşırı kullanılacak. Yani dört ayda üç kutu öneriyor fabrika. Dördüncü kutuyu yedek olarak alın diyor. Fazla yemek yemeniz gereken bir davet, düğün ve benzeri bir ortam olursa bir tane alın diyor. Bu arada illa üç kutu bitecek diye birşey yok. Sen vermen gereken kiloya bir kutuda ulaşırsan bir kutu senin için yeterli demektir. Fazla kullanmanın gereği yok. Hızla kilo verince hızla kilo almak insanın kendi elinde. Ben sporla destekleyerek asla almıyorum. Arkadaşlar birde lida da şunu gördük. Şeker ve kolesterol oranlarını minimuma indiriyor. Bu hapı kilo verdirici değilde şeker ve kolesterol düşürücü olarakta insanlar kullanabilir.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 9:59am
arkadaşlar cankecan arkadaşımızın dediği doğru yani lida'nın şeker ve kolesterol oronlarını minumuma indirmesi.çünkü lida'nın içerisinde yabani enginar(MİLK THİSTLE) var buda karaciğer'e bağlı şeker,kolesterol ve tligresit'i oroanlarını mimumuma indiriyor

Mesajı Yazan: dileksel
Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 10:39am

yani şeker hastası biri bunu kullanabilirmi?

ablam pankreası artık şeker üretmediği için 2 yıldır insülin kullanıyor.son bir kaç

yıldırd kilo aldı aynı hapı o kullansa sorun yaşarmı?

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 10:44am

sevgili dileksel biz bu konuda tam sağlıklı olarak bilgi vermeye yetkili değiliz. Tavsiyede bulunmamız bile yanlış olur. Ben bu kapsülü sadece sağlıklı ve kilolu olan insanların kullanması konusunda telkinde bulunuyoruz. Bu şeker ile ilgili bir kapsül olsaydı zaten piyasaya o konuda çıkardı. Böyle düşünmek lazım.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 10:45am
rahat bir şekilde olur .yalnız bu ürün panreası çalıştırarak vücudun insülin üretmesini sağlamıyor.sadece içerisindeki yabani enginer(milk thistle )karaciğerini kontrol altına aldığı için çıkmasını ve normale inmesini sağlar. tabiki şeker için direk milk thistle kullansa daha iyi olur. ama açlık hissi çeken bir şeker hastası ise olur ağız kuruluğu olanlarda çok zorlar yani bu üründe ağız kuruluğu yaptığı için.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 10:48am

arkadaşlar forumumuza yeni katılan farukbi arkadaşımız bu konularda epey bilgili, onun fikirlerinden ve bilgilerinden faydalanabiliriz. Doğal ürünler konusunda çok bilgili. Bu tip bilgili arkadaşlar sayesinde forumumuzun bilgi ağı daha güzelleşiyor ve kalitesi artıyor.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 11:48am

arkadaslar sıze kesın olarak soylemek ıstedıgım.sahte olan lidayı nasıl anlarız.

1 - kutunun her tarafında mutlaka sadece çince yazılar olmalı,sahtesınde bir tarafında cince bir tarafı rusca oluyor

2-kapsulerın uzerinde beyaz renkle yazılmıs seri numaraları yazar,sahtesinde isi berlina dıye yazar

3-lidanın orjınal kutusu daha kalıtelıdır.kutu uzerınde kı sekıller yansımalıdır ve renk renk olurlar

4-ön önemli özelikse kapsul içersindeki karışımın tadı,bunu deneyın kapdsulu acın ve tozdan bır mıktar su ıçmeden tadına bakın zaten orjınal lıdanın tadı hemen dılınızı yakacak ve cok kotu bır tat ve acılık verecektır.sahtesınde bu olmuyor acı olup olmadıgını zor anlasılıyor.

5-kapsul ambaslası kolay yırtılıyorsa ve kapsul ambalaj rengı ve uzerınde kı desenler orjınalınde daha mat desenler vardı ve ambalaj elle zor acılır.sahtesınde ıse desenler cok net belırgındır ve ambalaj kalıtesızdır

SIMDILIK BU BILGILERLE SORACAGINIZ YERLERDE BIR TAKIM DENEMELER YAPABILIRSINIZ.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 11:58am
sayna msjımı almadınmı? biz yarın cerenceyle kızılayda buluşup lidaya bakıcaz sende istersen gel arast ıralım eğer onun kafasına yatarsa alıcak

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 12:06pm

sayna arkadaşımız güzel yazmışta bir yerde hata yapmış. Rusya distribitörü için üretilen ilacın doğal olarak bir tarafı rusça olacak tabiki. Şimdi türkiyede biri distribitör olsa ilacın kutusunun bir tarafında türkçe yazmayacakmı? Diğer bilgilerin doğru tamamiyle katılıyorum. Farukbi arkadaşımız bana iki kutu gönderdi.  Gerçekten çinden gelen orijinal hap. İlk defa çin için üretilen hapı buldum. Birebir internet sitesindeki kutunun bütün özelliklerini taşıyor. Farukbi ile irtibata geçerseniz o size yardımcı olur. Telefonunu önceki yazılarında yazmıştı.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 12:10pm
0 312 314 58 08   faruk beyin telefonunu bende vereyimde irtibat kurmak isteyen arkadaşlar arayabilirler. Zaten elinde 30 tane filan kaldı. Faruk beye bu haplar gemiciler tarafından getiriliyor. İşte aradığımız hap bunlar.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 1:50pm
arkadaşlar,, Faruk beye ulaşıp 4 kutu sipariş verdim.çok heyecanlıyım.inşallah işe yarar..deneyip sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyorum.gelişmelerden haberdar edeceğim sizleri...

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 2:01pm
bir şey soracağım..Lida ile beraber diyet de yapılması gerekir mi ve bu nasıl bir diyet olmalı ? ayrıca spor konusunda ne düşünüyorsunuz?bilen var mı* deneyen?

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 2:03pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 2:11pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 3:15pm

-

-------------

Mesajı Yazan: beroni
Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 3:27pm

arkadaşlar kaç gündür sinsi sinsi takip ediyorum

178 boyundayım ve 85 kilo oldum...

ve bende faruk beye 2 kutu sipariş ettim

inşallah hepimize hayırlı olur.... incecik insanlar oluruz...

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:05pm

-

-------------

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:18pm

ccerence ben aslında 65 kiloydum yani süperdim.boyla kilo orantılarsan...

ama 6 ay aşırı yüklü bi kortizon tedavi sonucu 20 kilo aldım.ve bir türlü vermiyorum.. faruk beyden ilaçları aldım ilk kez kullanıcam. inşallah işle yarar acaba bunun yanında parafinli korse de mi alıp giysem diyorum? daha da mı etkili olur ki???

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:20pm

arkadaşlar hepimizin gözümüz aydın faruk beyin göndermiş olduğu kutular gerçekten orijinal. Denedim ve gördüm. Tek adres Faruk bey.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:21pm
allahım şükür bende zayıflıcam galibam

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:22pm
cankecan acaba diet yapalım mı yanında ben ilk kez kullancam??

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:24pm

KESİNLİKLE HAYIR ZATEN DİYETİ HAP SANA YAPTIRACAK. KESİNLİKLE SU İÇ. GÜNDE ENAZ 2,5, 3 LT SU TÜKET. HEPİMİZ FARUK BEYE ŞÜKRAN BORÇLU OLACAĞIZ.

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:26pm

ok bende 2 kutu sipariş ettim. peki kaç kilo verdin sen bu hapla kaç kiloydun başladığında

Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2006 Saat 4:29pm
birde cankecan nurbaldakilerde orjinal mi acaba??

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com