:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 143>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
SEYMEN_EFE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 22 Mart 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SEYMEN_EFE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2006 Saat 1:48pm
Peki zırnıkta da diğer tüy dökücüler gibi tüyü sertleştiriyomu tüylerin üsüne sürdüğümüz zaman. yoksa normal uzamasına devam mı ediyo. Verdiğin cevaplar için de çok teşeşkkür ederim Diplomalı aktar.
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
diplomal?aktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2006 Saat 3:28pm

Zırnık bir tozdur. Kilosu 15 ile 20 arası değişiyor. Tüyler alındıktan sonra ıslatılarak sürülüyor. En fazla 5 dakika bekletin. Sonra yıkayın. Fazla bekletirseniz cildinizi yakar ve yara yapar. Dediğm gibi zamanla tüylerde azalma ve incelme yapıyor. Sonra da sabrınız varsa ve devamlı kullaırsanız yok eder.

Her bölge mevzusuda sizin cesaretinize kalmış.

Zırnık beyaz renkli bir toz. Başka renkleri de varmış ama ben görmedim.

Düzenleyen diplomalıaktar
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2006 Saat 3:38pm
 '' bi zırnık bile koklatmam'' gibi laflar nereden geliyo diplomalıaktar? bu bitkinin özelliği ne böyle yakıcı v.s.
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2006 Saat 7:12pm

Kokusu iğrenç olduğu için bu laf çıkmış sanırım.

Bitki değil kimyasal bir şey olması lazım ama tam olarak neden yapıldığını bilmiyorum. (her şeyi de bilemem ya)

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2006 Saat 11:40pm
cilde zararı yokmudur bunun Belki hemen değil ama zamanla cilt kanseri yapabilir.kullanan kişiler vardır sonuç ne bilemeyiz tabiki.bide bazı pazarlamacılar tarafından saılan ürün vardı sanırım o zırnıktır bilmiyorum anlattığınız özellikler var iğrenç kokusu var evde durulmaz onu yapınca ben kullanmıştım ama sürekli kullanmadım belki buyüzden sonuç alamadım incelmesi konusunda .
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mayıs 2006 Saat 8:47am

O konuda bir şey söyleyemem.

Yukarı Dön
s?la Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı s?la Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mayıs 2006 Saat 9:28am

Zınık Na2S dür(arsenik) bitkisel değil kimyasal bir maddedir. deri tabaklamada fungus(mantar) oluşumunu önlemek, kibrit yapımı vb kullanılır. üç çeşidi bulunmaktadır. Gri zırnık tüyleri yok etmek için beyaz zırnık şaç çıkarmak için (vazalinle karıştırıp sürülür ) kırmızı zırnık hat sanatında mürekkep yapımında kullanıldını biliyorum havayla temasında H2S oluştuğu için kötü kokar

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mayıs 2006 Saat 10:42am

diplomalı aktar ve sıla teşekkür ederim cevaplarınız için.mersiiiiTongue

babayyyWink

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2006 Saat 7:41am
Sağol sıla.
Yukarı Dön
s?la Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı s?la Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2006 Saat 8:18am
rica ederim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 143>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67