:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 141142143
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
lokmanaktar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Ağustos 2011
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lokmanaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2011 Saat 2:40am
Orjinalini yazan: Emrahs

Arkadaşlar,

Sizlere katılıyrum ortada net bişey yok gibi ama  karamsar olmayın. Ben yinede sorunöu kıllar için lazer tedavisini öneriyorum çevremde bir kaç kişi denedi ve çok güzle sonuçlar aldılar.
  Tabiki  bitkisel çözümleride takip etmek gerekir ama ben derimki teknoloji ile ikisini birleştirmeyi deneyin.
 Mesela: Git lokal bölgene lazer tedavisi uygular ve limon tuz yada tala tüy dökücü neysse onu dene inanıyorumki bişey kalmayacaktır.

Kılları yenememenin tek nedeni üzerine tam anlamı ile düşülmemesidir... Bir iki kullan osnra at kenara:)))

Best regards.........

zararlı o terlemeyi engelliomuş bunu söyleyenler de ne kadar rahat ya ...
ışık
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
lokmanaktar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Ağustos 2011
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lokmanaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2011 Saat 2:47am
en iyisi ağda millet,on numara siz bi jilet sürün bakın kıllara ya da lapiden kullanın bi yere bi başka yere de ağda yapın da bakın bakalım aradaki farka, süresi git gide uzuyor hem de baya belli zamanları var işte, hem cilde de çok yararlı cildi düşünmeyin siz kıl gitmesi çok önemli sanki, cilt de önemli ve en etkilisi ağdadır,ha bu arada piasayı unutun,gerçekten de tüy döken çok ilginç bitkiler vardır bir kaç sürtüyosunuz kıllar patr patır kökten dökülüyor çok ilginçtir, doğada her şeye bir cevap vardır ve çaresi de vardır doğada her şey vardır ... ilim edinin,okuyun ,araştırın ... böyle şeylere kanmayın, bakın ağda en iyi dedim ama piasaya bakınca her şey saçmalık en iyi ağda ancak doğaya bakarsak çok geniş bambaşka bir pencereye çıkmış oluruz yine basit bir örnek ; ivelik yaprağı doğal antiseptik ve sinek kovucudur . eczaneden alacağınız sinekkovar etkilidir evet ama acaba ona ödediğiniz bedele değer mi? belki yanıbaşınızdaki dağda neler neler var hiç merak ettiniz mi? :) ... vs
vs bu sadece bir tanecik örnekti, hepinize kolay gelsin, aptalca şeylerle de kendinizi meşgul etmeyin, ben olsam bi ürün aldığımda hiç işe yaramasa dava ederim bu ne lan ... :D haha oyuncak mı bu dediklerimi unutmayın , ...
ışık
Yukarı Dön
kivilim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Eylül 2011
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kivilim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2011 Saat 2:23am
SmileSmileBen bu yazılanları belirli bi kısma kadar okudum. ama maalesef bi yerden sonra okumak zor geliyo, uykum geldi resmeni gözlerim gitti Sleepy Bu arada herkese merabalar Smile 
 N'olur biri bana olanları özetleyebilir mi? Özellikle sıla yazdıkların çok hoşuma gitti :) Şu zırnık, bioder ve buhara hakkında bilgilenmek isterim daha çok.Daha doğrusu işe yarar, pratik ne var ne yoksa Smile Smile İlgilenen herkese teşekkürler :) :)
bunlaragerekyok
Yukarı Dön
cemile00 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 12 Ocak 2012
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cemile00 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2012 Saat 3:29pm
BENDEN SİZE TAVSİYE KARINCA YAĞI NIN HİÇBİR FAYDASI YOK BOŞUNA ALMAYIN DERİM. BUNUN YERİNE LAZER EPİLASYON YAPTIRIN KARINCA YAĞI HİÇBİR ETKİ GÖSTERMİYOR...
Yukarı Dön
zelimhan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Şubat 2012
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı zelimhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şubat 2012 Saat 9:58am
 Merhaba  bu verdiğiniz bilgideki gri zırnık ve beyaz zırnığı nerden temin edebilirz bir bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz ve ayrıca beyaz zrınık saç çıkartır demişsiniz bu konu hakkında ne biliyorsunuz  yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..Clap
Daima Gülümse   :)
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:27am
bir arkadasım denemis ve iyi sonuclar aldıgını soyledi.

Düzenleyen jalekaya - 09 Aralık 2012 Saat 4:24am
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 141142143

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67