:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 72>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2006 Saat 00:11

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum ve herkese merhaba demek istiyorum.bir konu merakımı çekti diplomalıaktar arkadaşın bahsettiği ve üzerinde çalıştığı tüy çıkartmıycak krem acaba çalışmaları nasıl gidiyo bize bir bilgi verirsen sevinirim.

Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haziran 2006 Saat 21:34
Krem degil toz ayr1ca daha önce bahsetmistim.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2006 Saat 17:37
arkadaşlar piyasada satılan bioder isimli ürünü kullanan varmı acaba.varsa sonuçları nasıl? aydınlatırsanız çok iyi olur.
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2006 Saat 18:00

hımm ben de onu araştırıyodum.dün eczaneye gittim ama kapalı Tongue

pazar oldugunu unutmuşum Smile

bende aydınlanmak istiyorum.

hoşçakalın.babayyyWink

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2006 Saat 00:19

:)))))))))

ceren türkiye eczacılar odası artık seni fahri üye yapıcak yada roche  novartis

gibi firmalar röprazant olarak iş edindirecek.hayatın eczaneler ve ilaçları

araştırmakla geciyor.

bioderi kullanmadım yengem kullandı memnun degıldı ufaklıgım kullandı memnun

onun oda arkadaşından tavsiye ile  ve memnun olarak almıştı hayal kırıklıgına

ugramadı.ben lazer deneyeceğim kimi çok memnun kimide hayal kırıklığı

yaşamış bünyede mi fark ediyor anlamadım ki?

ama ben her ıkı yorumları bolca duydugum ıcın kararsız kalıp lazer denicem

Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2006 Saat 01:13

slm arkadaşlar.diplomalı aktar arkadaşım kusuruma bakma toza krem dedim ama merak ettim neticeden ve okuyunca çok heyecanlandım çünki bu konuda dertliyim biraz.birde zırnık tan bahsetmişsin yalnız iyice emin olmak için soruyorum ne renk zırnık yazarsan sevinirim ve teşekkür ederim şimdiden.umarım çalışmalarında başarılı olursun

Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2006 Saat 08:35
merhaba hanımlar sanırım bu bütün hanımların sorunu öncelikle lazer epilasyon gül lekeleri için üretilen aletlerdir. Bu seanslar sırasında o bölgelerdeki tüyleri yok ettiği  görülmüş ve amaçlada kullanılmıştır. Bu işlem yapılırken kıl kökleri ve dolayısıyle ter hücreleride yok olur Vücutta toksinleri iki yolla atar Biri idrar bir diğeride terdir. Yakılan ter hücreleri nedeniyle artık toksinler terle atılamaz olur ve deri altında birikmeye başlar. Bunun neticesindede cilt kanserleri ve önemli cilt hastalıkları ortaya çıkar. en ideali sanırım sır ağda piyasada bulunan sırlerin çoğunda parafin vardır. Parafinin hammaddesi petroldür buda kansorejendir. seçim yaparken dikkatli olmak lazım 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2006 Saat 23:19
Ben beyaz olanı kulanıyorum.
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haziran 2006 Saat 01:55
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haziran 2006 Saat 08:30
diplomalıaktar özür dilerim anlayamadım beyaz zırnığımı kullanıyorsun?
Yukarı Dön
günerce Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 21 Haziran 2006
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı günerce Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2006 Saat 23:22
merhaba arkadaşlar zırnık sanırım çok çok eskilerinde kullandığı bir yöntem.Ben 1 haftadır bioder kullanıyorum sonucu 8 ayda görebileceğimizi söyledi eczacı bir arkadaş ama şimdiden yumuşama hissettim sanki ya da öle olmasını arzuladığım için belki öyle düşünüyorum.Bu arada zırnık bildiğim kadarıyla hamam tozu ya da hamam otu diye satılıyor.Hani şu ne alırsan 1 milyon dükkanları var ya onlardan birinden bir arkadaşım akten marka bir toz almış bende bu sorundan çok yakındığım için bana bunu söyledi herşeyi göze alan ben o tozu denedim hakikaten de etkili oldu. O kadar pahalı yöntemden sonra biraz da komik oldu ama devam edemedim ne olduğunu bilmediğim için.Bioder tecrübelerimi sizinle paylaşacağım
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2006 Saat 00:49
slm,arkadaşlar aklım hep burada   arkadaşlarım yeni bir ürün keşfettilermi diye.diplomalıaktar arkadaşım bi aşama kaydettimi acaba bizi bilgilendirirse bizleri çok sevindirir.şimdiden herkese çooooook teşekkür ederimmm.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2006 Saat 23:42

Evet zırnık BEYAZDI.

Valla ben menunum arkadaşlar sabır isteyen bir şey olmasına rağmen kullanmaya devam ediyorum.

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2006 Saat 00:38

bende dün beyaz zırnıkla tanıştım:)

aktar abi işte senin istediğin dedi ve alan kişi sayısıda epey fazlaymış.şimdiye

kadar şikayet yada memnuniyetsizlik belirten olmamış.demek ki oldukca

etkili.ama ben artık lazere başlamış oldugum için uzak duruyorum.

sılacım sen zararlarını anlatmıştın ama son noktadaydım hoş o noktaya gelmek

için ben ugrastım.kendimi lazere hazırlıcam diye traş oldum ve kıvama gelincede

lazere başladım.biraz daha devam edeydim yeni yetme delikanlıları gibi dolana-

caktım.lazer kullanmak isteyen arkadaşlara tek diyecegim acı yok masallarına

inanmasınlar var ama asıl lazerden sonraki sürec cok zor yanma ve kızarıklık

oluyoryapılan bölge şişiyor buz ve kremlerle yatışana kadar bekliyorsun.

ne kilo vermek kolay nede bu tur bakım sürecleri yani bizim için hep sabır

gerekiyor.bu kadar açık yazdım belki abes olabılır ama dogru olan bu.

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2006 Saat 00:39
Evet herşeyden önce sabır.
Yukarı Dön
dilara77 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilara77 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2006 Saat 08:58

arkadaşlar bu zırnık ve hamamotu aynı şey mi? ve nereden bulabiliyoruz?tüyleri döküyor mu yoksa kökten bi çözüm mü oluyor?ve heryere kullanılıyor mu?:)ve tüyler ne kadar zamanda tekrar çıkmaya başlıyor?...vs...vs...:)

ben bu konuda çok dertliyim de hem de beceriksiz...:))

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2006 Saat 11:55
nurcan nasıl gidiyor bioder. 
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2006 Saat 10:51
canım ben tam emin olmadığım için henüz kullanmıyorum .buradan kullanan varsa bende sonuçları merak ediyorum.
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2006 Saat 11:17

Orjinalini yazan: günerce

merhaba arkadaşlar zırnık sanırım çok çok eskilerinde kullandığı bir yöntem.Ben 1 haftadır bioder kullanıyorum sonucu 8 ayda görebileceğimizi söyledi eczacı bir arkadaş ama şimdiden yumuşama hissettim sanki ya da öle olmasını arzuladığım için belki öyle düşünüyorum.Bu arada zırnık bildiğim kadarıyla hamam tozu ya da hamam otu diye satılıyor.Hani şu ne alırsan 1 milyon dükkanları var ya onlardan birinden bir arkadaşım akten marka bir toz almış bende bu sorundan çok yakındığım için bana bunu söyledi herşeyi göze alan ben o tozu denedim hakikaten de etkili oldu. O kadar pahalı yöntemden sonra biraz da komik oldu ama devam edemedim ne olduğunu bilmediğim için.Bioder tecrübelerimi sizinle paylaşacağım

nurcancım yazan günerceymiş.sen yazdın gibi hatırlayıp sana sordum

günerce nasıı gidiyo şu bioder ??? 

hoşçakalın.babayyy 

Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2006 Saat 21:28
 Bioder kullanan arkadaşlar, nasıl menun olanınız varmı?lütfen cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 72>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67