:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > İstenmeyen Tüyler > İstenmeyen Tüyler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

kıl azaltıcı bitkisel ürünler - Olayın Tarihi: 29 Nisan 2010 - 29 Nisan 2010

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: kıl azaltıcı bitkisel ürünler
    Gönderim Zamanı: 29 Nisan 2010 Saat 2:43pm
kullanılan bitkisel hangi ürünlerden memnun kaldınız,nekadar süre kullandınız ve etkileri nasıldı ?
paylaşmak isteyenler buyursunTongue
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
HÜZÜN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Ağustos 2010
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı HÜZÜN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ağustos 2010 Saat 5:37pm

merhaba bende şu zırnık ı  duydum sarı kınayla aynımı

Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2010 Saat 3:51pm
kına tek renktir,kına ağacının yapraklarından elde edilir ve rengi yeşildir
kınanın beyazı sarısı yoktur
beyaz yada sarı kına dedikleri "zırnık" tan başka birşey değil ...
Yukarı Dön
HÜZÜN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Ağustos 2010
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı HÜZÜN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2010 Saat 5:06pm
çok sinirli :p
Yukarı Dön
SÜSLÜC?C?? Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Eylül 2010
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SÜSLÜC?C?? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2010 Saat 9:39pm

BENİMDE İSTENMEYEN TÜYLERDEN BAŞIM DERTTE VE 13 YAŞINDAYIM SON BİR YILDA DAHA ÇOK UZADI VE DAHA KOYU RENK OLDU ACIDIĞINI BİLDİĞİM DAHA HİÇ ALMADIM VE LAZER EPİLASYON YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAŞKA TAVSİYESİ OLANLAR LÜTFEN CEVAP YAZIN

Yukarı Dön
sakiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2010 Saat 12:36pm
Orjinalini yazan: SÜSLÜCİCİŞ

BENİMDE İSTENMEYEN TÜYLERDEN BAŞIM DERTTE VE 13 YAŞINDAYIM SON BİR YILDA DAHA ÇOK UZADI VE DAHA KOYU RENK OLDU ACIDIĞINI BİLDİĞİM DAHA HİÇ ALMADIM VE LAZER EPİLASYON YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAŞKA TAVSİYESİ OLANLAR LÜTFEN CEVAP YAZIN

daha çok küçüksün kuzum yaa (: o kadar olcak şimdi hormonların sürekli değişiyo yenileniyo bırak bi herşey düzenine girsin ondan sonra lazer filan düşünürsün şimdilik canını biraz yaksada ağdayla dene epilasyon aleti filan kullanmanı hiç tavsiye etmem çok batık oluşturuyo iğrenç görünüyo hem ağda uzun süre dayanıyo ve gittikçe azaltıyo inceltiyo onunla başla derim ben (:
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~;

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2010 Saat 3:27pm
süslüciciş kesinlikle ağdayı tercıh etme yüz tüylerın için iğneli yada lazer epilasyon uygula.13 yasında tuylerın cıkıyorsa hormonlarının bozuk olduğunun ısaretidir.benimde o yaslarda belirtiler ortaya cıktı ama herseyden once bır jınekolog yada endokrınoloji uzmanına gorün.gerekli hormon testlerini yaptır testesteron hormonundaki bozukluk kılların oluşmasını saglıyor.adet düzenin vs bunların tümünü kontrol et ve verılecek tedavi ile epilasyonunu yürüt.cunku bunyendekı sorun tedqavi edilmedikçe kılların ile ne kadar mücadele edersen et sonuc alamazsın gecıcı olur hem tedavı hem epilasyon aynı anda yürütülmeli.
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2010 Saat 3:33pm
Orjinalini yazan: dileksel

süslüciciş kesinlikle ağdayı tercıh etme yüz tüylerın için iğneli yada lazer epilasyon uygula.13 yasında tuylerın cıkıyorsa hormonlarının bozuk olduğunun ısaretidir.benimde o yaslarda belirtiler ortaya cıktı ama herseyden once bır jınekolog yada endokrınoloji uzmanına gorün.gerekli hormon testlerini yaptır testesteron hormonundaki bozukluk kılların oluşmasını saglıyor.adet düzenin vs bunların tümünü kontrol et ve verılecek tedavi ile epilasyonunu yürüt.cunku bunyendekı sorun tedqavi edilmedikçe kılların ile ne kadar mücadele edersen et sonuc alamazsın gecıcı olur hem tedavı hem epilasyon aynı anda yürütülmeli.
sendeki durumlar nedir şuan dileksel?
lazer yada başka bi ürün filan kullandınmı,epeydir görünmüyorsun sende diğer arkadaşlar gibi :)
kıl durumları ne vaziyette?biraz anlatabilirmisin...

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2010 Saat 3:51pm
benım kıl dıurumlarımda epey ılerleme oldu lazer epilasyondan cok memnunum onu bıle duzenli yaptırmadığım halde cok ıyı sonuclar aldım.jılet vuruyorum yıne yuzume kıllar cıksın sertleşsın dıye  en son gecen yıl lazere gıtmıstım sımdı yıne jıletlıyorum kı lazer tum kılları gorup yok etsın istiyorum.kendimi çok saldım ben ınanılmaz kılolar aldım bıtkısel kurlerımıde bırakınca adet duzensızlıklıklerım yıne başladı sımdı farlutal dıye ılaç alıyorum kı 2 aydır olmadığım adet sökülsün diye sıkıda rejım hazırlıklarındayım.kısacası yıne en basa dondum burada yazdıgım zamanlarda cok kılolar vermıs cok fazla hareket ederek vucudumu sekle sokmus lazerdı spordu bıtkısel kurlerdi toparlanmıstım sımdı yıne başlıyorum bakalım.
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2010 Saat 4:00pm
Orjinalini yazan: dileksel

benım kıl dıurumlarımda epey ılerleme oldu lazer epilasyondan cok memnunum onu bıle duzenli yaptırmadığım halde cok ıyı sonuclar aldım.jılet vuruyorum yıne yuzume kıllar cıksın sertleşsın dıye  en son gecen yıl lazere gıtmıstım sımdı yıne jıletlıyorum kı lazer tum kılları gorup yok etsın istiyorum.kendimi çok saldım ben ınanılmaz kılolar aldım bıtkısel kurlerımıde bırakınca adet duzensızlıklıklerım yıne başladı sımdı farlutal dıye ılaç alıyorum kı 2 aydır olmadığım adet sökülsün diye sıkıda rejım hazırlıklarındayım.kısacası yıne en basa dondum burada yazdıgım zamanlarda cok kılolar vermıs cok fazla hareket ederek vucudumu sekle sokmus lazerdı spordu bıtkısel kurlerdi toparlanmıstım sımdı yıne başlıyorum bakalım.
lazer epilasyona ne kadar süre devam etmiştin ve yüz bölgesi dışında başka hangi bölgelerine uygulatmıştın.
birde regl düzensizliklerin ve kilo artışı arasında doğru orantı olduğunu biliyorsundur değilmi?

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67