:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

yosun hapları - Olayın Tarihi: 26 Mart 2006 - 13 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 12>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
keriman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı keriman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yosun hapları
    Gönderim Zamanı: 19 Nisan 2006 Saat 11:56pm

ben kullanıyorum ama, bence faydası yok gibi.. çünkü bugün solgarın katoloğunda chlorella'yı ve ,sprirulina'yı(benim kullandığım) okudum. Hiç zayıflatmayla ilgili şeyler yazmıyo, sadece vejeteryanlar için besin desteği  ve diyetteyken oluşan halsizliği önlüyor...

anlamadım ben bu yosun haplarını....

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
diplomal?aktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2006 Saat 8:25am

Orjinalini yazan: pinarya

ben ankarada yaşıyorum,bugün gittiğim meşhur bi aktar chlorella nın hiç bi faydası olmadığını söyledi ve bana lida diye bi markayı tavsiye etti.

Doğrudur. Çünkü herkes o anda elinde olanı satmaya çalışıyor.

Zayıflatma etkisi yeni keşfedildi, o yüzden fazla bilgi bulamazsınız.

Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
pinarya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Nisan 2006
Gönderilenler: 30
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pinarya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2006 Saat 10:59am

doğrudur,çünkü adam direk onun bi faydası yok ben size bunu öneririm dedi.nese zaten chlorellayı piyasada bulamadım.bi internet sitesinde buldum,o da konya adresiydi,diplomalı aktar da konya da olduğunu ve elinde olmadığını yazmış daha önce.bu yüzden piyasada chlorella yok

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2006 Saat 3:21pm

bende 4 gündür kullanıyorum ama faydasını göremedim henüz öyle herkesin dediği gibi tok tutmuyor.ben zaten çok yemek yiyen biri değilimdim.yani bende bişey değişmedi.bence pskolojik olbilir ben tam olrak inanmadığım için belki etkisini hisstmiyorum.bakalım devam eecem 1 ayda sonuç alacakmıyım acaba

Yukarı Dön
ilriz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 20 Nisan 2006
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilriz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2006 Saat 9:01pm

ben de bugün algatek diye bi marka aldım duyan var mı?

Yukarı Dön
maura Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 20 Nisan 2006
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı maura Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2006 Saat 10:55pm
ben iki gündür chlorella(solgar) ve keten tohumu yağı kullanıyorum,ancak zayıflamanın aksine 2 kilo aldım ve gittikçe de vücudum şişiyor.keten tohumundan mıdır,chlorelladan mıdır bilmiyorum ama gittikçe kilo alıyorum,fazla da yemiyorum ama anlamadım.kaldı ki keten tohumu yağının da zayıflatıcı etkisi olduğu söyleniyor.ben keten tohumunu egzama problemi için içiyorum.
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2006 Saat 10:37am
bende kilo aldığımı farkediyorum 5 gün oldu kullanalı.bu ne ya acaba bizdemi gariplik var.
Yukarı Dön
gunayatalay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2006
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gunayatalay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2006 Saat 11:55am

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE YOSUN HAPI KULLANIYORUM.

BİR HAFTA OLDU BAŞLAYALI.

ECZANEDEN ALDIM

YEMEKTEN YARIM SAAT ÖNCE ALINMALI(SABAH-ÖĞLEN-AKŞAM)

TABİ YÜRÜYÜŞ

TATLIDAN MÜMKÜN OLDUĞUNCA UZAK DURMALI.

SABAH VE AKŞAM AÇKEN MAYDANOZ SUYU İÇİLMELİ.HEM TOKSİNLERİ ATIYOR HEMDE İŞTAHI AZALTIYOR.

Yukarı Dön
bur.a Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bur.a Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2006 Saat 12:07pm
ben yosun hapı kullanıyorum ama sepe-naturalinki nasıl bu bilen varmı faydası varmı zayıflatıyomu
Yukarı Dön
protasarus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı protasarus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2006 Saat 1:56pm

arkadaşlar  yosun tabletlerinde dikkat etmek lazım:

bazı uyanık firmacılar denizden çıkardıkları yosundan içine ısırgan yada  sinameki koyarak  piyasaya  sürdüler  dikkat edin

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67