:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

yosun hapları - Olayın Tarihi: 26 Mart 2006 - 13 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yosun hapları
    Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2006 Saat 16:45
ben 3 öğün yemiyorum ki yinede 3 tanemi kullanmalıyım.ya bunları bilen kimse yokmu kime soracaz bilmiyorum.
Yukarı Dön
keriman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2006
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı keriman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2006 Saat 19:33
bizde iki arkadaş başladık bizde de şişlik oldu, vücut su toplamaya başlamış olabilir.. yinede tam bilmiyorm sadece tahmin...
Orjinalini yazan: nurcan

bende kilo aldığımı farkediyorum 5 gün oldu kullanalı.bu ne ya acaba bizdemi gariplik var.
Yukarı Dön
maura Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 20 Nisan 2006
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı maura Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2006 Saat 02:00

bende de öyle oldu,kullanmaya başlayıp da ilk günden kilo verenler sanırım pmikolojik telkinle aç alarak veya çok katı rejim yaparak kilo vermeye başlıyor.eczacıya sordum bugün o da doğruladı, chlorella nın tam olarak etkisini gösterebilmesi için düzenli ve süreli kullanımın şart(en az 3 ay ama 1 ayda da sonuçları yavaş yavaş görülmeye başlıyormuş) olduğunu ve aslında vücudu dengelediğini,tetiklediğini ve bu yüzden yağ yakımının gerçekleştiğini söyledi.vücudun şişmesi de chlorellanın  vücut tarafından yabancı bir madde olarak algılanıp tepki vermesi sonucunda oluşuyormuş.ben kullanmaya devam edeceğim,her şeyden önce bilimsel olarak kanıtlanmış birçok faydasının olması da önemli.

Yukarı Dön
ecem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Nisan 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ecem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2006 Saat 18:54

arkadaşlar bende ege ünivrstesninkini aldım 10 gündür kullanıyorum ama sadce belimde hafif incelmeler var ayrıca tokluk hisside vermiyor günde 3 tane kullanıyoruym sizce miktarını artırmalımıyım bilgisi olan varsa cevap bekliyorum

Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2006 Saat 08:31
Günde 6 taneye çıkarabilirsiniz ama daha fazla arttırmayın.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
pinarya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Nisan 2006
Gönderilenler: 30
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pinarya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2006 Saat 12:50

biyolog bi arkadaşımın yaptığı araştırmaya göre chlorella nın zayıflamaya herhangi bir etkisi yokmuş,yalnızca zindelik veriyormuş

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2006 Saat 22:35
Benim birlikte çalıştığım Kimyager bir hanıma göre de zayıflatıyor.
Yukarı Dön
gunselis Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 10
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gunselis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 Saat 14:20
Orjinalini yazan: ecem

arkadaşlar bende ege ünivrstesninkini aldım 10 gündür kullanıyorum ama sadce belimde hafif incelmeler var ayrıca tokluk hisside vermiyor günde 3 tane kullanıyoruym sizce miktarını artırmalımıyım bilgisi olan varsa cevap bekliyorum

merhaba,

ben de ege universitesinin yosun hapını kullanmaya basladım bana eczane gunde 5 adet kullan dedi ama ben 2 tane kullanıyorum sabah aksam.sanırım siz 10-15 gundur kullnıyorsunuz,incelme dısında bir etkisi oldu mu?seluluitlere de faydası oldugu soyleniyor,sizde bir etkisi oldu mu?

Yukarı Dön
alarahan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Nisan 2006
Gönderilenler: 53
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alarahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2006 Saat 10:55

Ben de mavi jan janlı karton kutu içinde preslenmiş, bir tarafı çince bir tarafı rusça yosun hapı olarak satılanlardan aktarın tavsiyesi üzerine aldım. Normalde diyet ve haftada 4 gün spor yapıyordum ve yaklaşık 4 kilo vermiştim ki, yosun hapını bir hafta kullandım kilo farkım 2'ye düştü, daha çabuk acıkmaya başladım ve acayip sersemlik yaptı. Ben de bıraktım. Internetten alibaba.com un uzantısından ürünü buldum ve ingilizcesinde zayıflamaya ilişkin asla hiç bir şey yazmıyordu. Kolestrolü düşürüyor ve mide barsak sorunlarına yardımcı yazıyordu.

Zayıflayanlar omuş bu ilaçla ama belki benim hipotroid sorunum var bu yüzden etkilememiş olabilir.

Düzenleyen alarahan
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2006 Saat 11:18

hipotriod hipofiz beziyle alakalı hormonal dengeyi bozan unutkanlık titreme ve

mens günlerini etkileyen hastalık mı?

Yukarı Dön
alarahan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alarahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2006 Saat 16:18
evet, dileksel. Daha çabuk kilo alıyorsun ve zor verebiliyorsun.
Yukarı Dön
pinarya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pinarya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2006 Saat 16:36

ya arkadaşlar uzman doktorların söylediklerine göre,bu tarz haplar biz farketmeden vücudumuzun başka bölümlerine zarar veriyormuş.bence her duyulana inanmamak gerekir ve mutlaka doktor kontrolü olmadan herhangi birşey kullanılmamalı diye düşünüyorum.çünkü,bu haplar kısa dönemde zayıflamaya yardımcı oluyormuş gibi görünse de uzun vade de daha farklı hastalıklara yakalanmayı tetikliyormuş.bana kalırsa en sağlıklısı bu işe spor ve yemeği azaltarak başlamak        &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;      derim ben naçizane..

Yukarı Dön
pinarya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pinarya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2006 Saat 16:38

sporu diiil yemeği azaaltınn (yanlış yazmışım)

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2006 Saat 17:24

bu teşhisi nasıl koydular bende aynı şeyden şüpheleniyorum polikistikle belirtileri

benzerlik gösteriyor o nedenle farkına varılmamış olabılır diye düşünüyordum

jinekolog mu yoksa nöroloji uzmanına mı gorundunüz? beni bu konuda

aydınlatabilirmisin?

Yukarı Dön
neva Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Nisan 2006
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı neva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Nisan 2006 Saat 14:37

arkadaşlar bende egert'in yosun hapını kulanalı 21 gün oldu ama kilo vermek yerine daha da aldım ... üstelik yemeklerden önce 2 tane olarak.

diplamalı aktar siz  bu konuda bilgilisiniz .bu durumda ne yapabilirim....??? 

Yukarı Dön
ecem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Nisan 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ecem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Nisan 2006 Saat 20:33
günselis incelme dışında bi etkisi olmadı arasıra bağırsakları fazla çalıştırdığı oluyor o kadar fakat ilaç 1 aydan önce etkisini göstermezmiş (diplomalı aktar söyledi) devam et bakalım ne olcak.. neva egert inki diye başkailaçlar satıyolar dikkat et belki sanada öyle olmuştur ilacın kapağı falan ne renk.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Nisan 2006 Saat 11:42
Sabırlı onun arkadaşlar.
Yukarı Dön
arzu32 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Mayıs 2006
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı arzu32 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2006 Saat 00:42
slm arkadaşlar kiloyla problemi olanlardan biriyim.bütün ümidimi bu yosun hapına bağladım.çünki iştahımı kesemiyorum.taklitleri çok olduğu için eczacı bir arkadaşımdan sipariş verdim bekliyorum.gelişmeleri yazarım .bu arada yeni üyeyim herkese merhaba .yaza incecik girmek ümidiyle
Yukarı Dön
arzu32 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Mayıs 2006
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı arzu32 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2006 Saat 00:45
yosun hapının adımı bu chocellamıdır nedir
Yukarı Dön
alarahan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alarahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2006 Saat 08:55
dileksel, endokrinolog koydu bu teşhisi. İyi bir dahiliyeci de bilebilir ancak, asıl alan endokrin.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67