:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınağda öncesi kremler

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 15>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Temmuz 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tanem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 25 Ekim 2008 Saat 9:34pm
   Arkadaşlar bende günlerdir bu yazdıklarınızı okuyor ve izliyorum. Benim de kafama takılan bazı sorular var bu ürün hakkında. Öncelikle bu ürünün firması kimdir. Neticede yüzde kullanılacak bir ürün bu. Eğer kişinin yüzünde kötü bir hasar meydana getirse tazminat için karşımızda hangi firma olacak. Birde böyle hassas bir bölge için yapılan bu ürünün dermotolojik testleri yapılmış mı? Neticede burada hergün yeni bir ürünle karşı karşıya kalıyoruz. Buradaki insanlar deneme tahtası değil.
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2008 Saat 2:41am
valla tanem kardeşimiz tartışmanın en iyi sorusunu sordu,buyurun tartışanlar yanıtlasın..
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
han?meli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Ekim 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı han?meli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2008 Saat 1:18pm
tanem arkadasım cok dogru soluyorsun. şimdi benim bildiğim kadarı ile bu ürün onaylı oldugu için direk firması zaten muhattabımız oluyor. zaten kutunun üzerinde firma bilgileri hepsi var. herhalde cilde zarar veren bir madde olsa idi içinde sağlık bakanlığı izin vermezdi. dermotolojik testler kimyasal urunlerde oluyor diye biliyorum ben. doğal ürünlerde olmuyor..
öncede dediğim gibi aldım kullanıyorum cok şükür cildimde öyle aksine bi sonuç vermedi. ben memnun kaldım.
Yukarı Dön
tanem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Temmuz 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tanem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2008 Saat 1:31pm
Canım haklısında bu tip ürünler doğal olmuyor çünkü içlerinde koruyucu madde oluyor. Zaten bir şeyin doğal olması için hiç işlenmemiş olması gerekir. Eğer biraz işlem gördümü o doğallıktan çıkar.Kimyasal demek kötü demek değildir. Aspirin tamamen kimyasal bir üründür ve sağlıkta mucize bir ilaçtır. Ben laboratuvar teknisyeni olarak çalıştığım için bu tip ürünlerdeki içerik ve diğer bilgilerle daha çok ilgileniyorum. Kullanan arkadaşlar kullansınlar tabiki eğer dediğin gibiyse problem yok zaten. Ama şu var allerjik bir cilt yapısı olan birinde yan etki yaparsa ne olabilir. Kişi sağlık bakanlığını sen buna onay vermişsin diye mahkemeye başvuramaz mı? Sağlık Bakanlığı bu sorumluluğu almış olacak mı o zaman? Ya da sağlık bakanlığı bu riski göze alırmı sence. Dermotolojik testler bu tip ürünlerin olmazsa olmazıdır. Hiçbir resmi kurum bu riski göze almaz. Ama burası Türkiye problem olmaz.
Yukarı Dön
han?meli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Ekim 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı han?meli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2008 Saat 2:07pm
öyle bir durum olursa sağlık bakanlıgı canına okur sanırım üretici firmanın. bildigim kadarı ile cok sıkıyor öyle eskisi gibi deil. bu lida ve diğer zayıflama olaylarından sonra. ben öyle düşünüyorum
Yukarı Dön
emelly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Ekim 2008
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emelly Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ekim 2008 Saat 1:10am
tanem bende bir sağlıkçıyım ve bu ürünü kullanıyorum asla satışda yapmıyorum bunuda belirteyim kutuda dağıtım ve üretim firması var eğer bir hata olursa mahkemeye bu kişileri verirsin.ama lütfen reklam yapıyor diye tartışmalara konu olmak istemiyorum. ben sadece güneş lekelerimin yok olması için kullanıyorum ve üründen memnunum sonuç ne olacak bekliyip size yazacağım (ben asla asla satış yapmıyorum .bunu ek olarak belirteyim)ben içeri hakkındada bulabildiklerimi yazmıştım birde sen araştır. olmazmı birimizin görmediği diğeri görebilir ve ürün hakkında yanlışlık yapmadan kullanmış oluruz
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 67
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ekim 2008 Saat 1:32am
bendeki kutunun üzerinde Green kil, White kil, Talc E5X, Calcium carbonat, Herbal extracts bunlar yazıyor.
ama sıtesınde herbal extracts ı iyice acıyor (lavanta, ısırgan, inci tozu, soya unu, limon, buğday unu, papatya vs).bunların hepsi cilt için gerekli faydaları sağlıyor. araştırdığımız zaman zaten melanin birikmesini engelleyen bitkilerden bi kısmı bunlar..
yanı demekkı ole kil falan yoğunluğu yokmuş.. genede tabiki düzenli kullandıkca etkisinden söz etmemiz gerekiyor.
Yukarı Dön
greensecret Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Kasım 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı greensecret Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2008 Saat 5:19am
slm.arkadaşlar en son 28 ekımde kalmıs konu yanılmıyorsam.bu hararetli giden tartısma neden durdu bırden.kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyoruz.maskenin etkileri nelerdir.dürüst olup gerçekten etkili olup olmadığını solerseniz sevinirim.

Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kasım 2008 Saat 5:51pm
Evt Ve Beklenen AN:
İşe yaramıyor!!!!! Denedim ve normal kilden hiç bir farkı yok. Anlık hafif bir aydınlık veriyor ve ertesi gün yine eski haline dönüyorsun
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kasım 2008 Saat 5:52pm
Bu kadar övgüleri kesnlikle hak etmyor bu ürün.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 15>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67