:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Kasım 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı vitaderman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2009 Saat 13:16
simgecım ben 1.5 aydır kullanıyom gercekten guzel zatensıtelerde de yazıyor ve burda bıle kullanan arkadaslar da kullanmıs ve guzel oldugunu soyluyor..bende kullanıyorum ılk kullandıgımda haftada 3 kez kullandım ve sımdı bıre dusurdum kullanmaya devam edıyorum saygılar sımgecım..
Yukarı Dön
sound3879 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Ocak 2009
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sound3879 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ocak 2009 Saat 16:01

arkadaslar gecen hafta sıparıs verdım kendı sıtesınden alweyna kil maskesını ben dogruyu soyluycem cıldımde sıyah kahverengı noktalar ve sıvılceler kızarıklık vardı 1 haftada 3 sefer uyguladım ve sımdıden sıvılce ve noktaların %60 gıttı cok hos oldu dıyebılırım ya herkez bırbırıne laf sokmus arkadaslar yapmayın aslı arası 15ytl bı urun ya deneyenı kurtda yemıyor alın ve kullanın ben cok ılac kullandım bu sıvılceler ıcın ama ıclerınde en etkın tedavi yontemı dıyebılırım benım sahsı fıkrım bu yukarda allah var egrıye egrı dogruya dogru

Yukarı Dön
morduman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 11 Ocak 2009
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı morduman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şubat 2009 Saat 00:23
mrb baktimda baya bi kisi birbirine girmis burda, eger gerçekten paylasiminiz faydali olmasini istiyorsaniz su sekilde cvp yazmanizi tavsiye ediyorum
- cildinizde sorun varsa nedir
- beklediginiz sonuç
- aldiginiz sonuç
taktir edersiniz ki herkesin farkli cildi ve beklentileri var

Yukarı Dön
selfsefl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2008
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2009 Saat 03:57
kil maskeleri kesinlikle çok yararlı.alweynanın daha faydalı olabilecegine katılıyorum ama aktarlarda içerinde bir çok dogal faydalı ürünün bulundugu kil maskeleri satılmakta ve gayet faydalı oluyor. burda bazı arkadaşlar aweyna adlı maskeyi 2 defa kullandıklarını ve bir mucizeye tanık olduklarını ima eden şeyler yazmışlar.insanları kandırmanın alemi yok. tekrar ediyorum alweyna adlı maskenin faydalı oldugu konusunda hemfikirim. kullanmadım ama sonucta bir kil maskesi içerisinde dogal ürünler var ve genel olarak kullananlar memnun (tabi reklamcıları ayrı tutmak lazım).ancak bir maskeyi 2 defa kullandım inanılmaz şeyler oldu gibi açıklamalarla da insanları kandırmamak lazım. ha dersin ki 1 ay kullandım iyi sonuç veriyor.amenna. ona diyecek bir şeyim yok.
Yukarı Dön
papatya06 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 18 Mart 2009
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı papatya06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mart 2009 Saat 22:43
alweyna kil maskesini başka bir sitede sivilcelere ve izlerine iyi geliyor diye tavsiye etmiş biri bende bunlara sahip olduğum için ürünü araştırmak istedim.bu forumda yazılanlar çıktı karşıma.memnun olanda var olmayanda ki bu bütün ürünlerde olan bir durum.ben alıp almama konusunda henüz bir karar vermemiştim fakat bir arkadaşın içeriğinde ısırgan otu olmasıyla ilgili yorumu kafamı karıştırdı gerçekten.ürünü kullanıpta tüylanme kıllanma gibi sorun yaşayan oldu mu acaba?gerçekten uzun vadede kullanan bir kullanıcıdan yorum almak isterim.

sebep:büyük harfle yazmayınız.yönetim..

Düzenleyen kahtalı - 19 Mart 2009 Saat 12:32
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mayıs 2009 Saat 10:51
burada ısırgan otunun kıl gelişimine katkıda bulunacağından bahsedilmiş
ısırgan otu dht engelleyicisidir,yani testesteronun daha kötüsü olan dihidretestesterona dönüşmesini engeller,bu hormon saçlı derideyse saç forliküllerine zarar verir ,kadınlarda bu hormon fazla görülürse hem saç dökülmesi hemde istenmeyen bölgelerde erkek tipi kıllanma yapar...
şahsen bende ısırgan otunun kılları uyaracağına dair bi bilgiye rastlamadım
ısırgan otunun yapraklarında bulunan formik asitinde kılları zayıflattığını okudum birçok yerde..
saçlı deriyi güçlendirir ama kıl oluşumunada sebep olmaz
vücuttaki kılların yapısı çok farklıdır,yani saçlarımızla derideki kıllarımız bazı farklılıklar içeriyor...
Yukarı Dön
tuğçebora Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 25 Ağutos 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tuğçebora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağutos 2010 Saat 18:45
merhaba ..bende bu maskeyi kullanmak istiyorum ve sitesinden sipariş verdim ama bir hafta oldu hala gelmedi ..acaba artık satılmıyor mu ..bir bilqiniz var mı??
Yukarı Dön
caylak278 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 03 Ocak 2012
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı caylak278 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ocak 2012 Saat 12:28
Ben de bugün sipariş verm sitesnden müş. hizmetlerinden aradılar persembe günü gelcek dediler bakalımm..
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:28
Faydalı bilgiler. Teşekkürler.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67