:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

Saç Çıkaran Karışım - Olayın Tarihi: 29 Ekim 2007 - 29 Ekim 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 67
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Saç Çıkaran Karışım
    Gönderim Zamanı: 13 Aralık 2007 Saat 3:13am
ARKADAŞLAR SİZE COBRA YILAN YAĞINI TAVSIYE EDERIM 70ML OLANI SURIYEDEN GELDI VE 1.KALITE HAFTADA 3 KERE TEMİZ SAÇA UYGULUYORSUNUZ 15DK MASAJ ILE YEDIRDIKTEN SONRA 3 SAAT BEKLEYIP OYLE YIKIYORSUNUZ..
İLK KULLANIMDA %70 ORANINDA DOKULMEYI KESIYOR VE 1 AY DUZENLİ KULLANIMDAN SONRA SAÇ ÇIKARTIYOR. İRSİ DÖKÜLMELERDE DAHİ ONCE TUY SEKLINDE SAC CIKARTIYOR. BEN KENDIM KULLANIYORUM SURIYEDEN GETIRTEN FIRMAYIZ. VE SONUNA KADAR GARANTI VERIYORUM..
AYRICA YILAN YAGI TESCİLLİDİR FATİH ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SAYFASINDA.. İSTEYENLER ÜRÜNÜMÜZÜ TAHLİLDE ETTİREBİLİR.

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
sds66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2007
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sds66 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Aralık 2007 Saat 9:04am
Claparkadaþlar merhaba.. bende de saç dökülmesi var. Topi-x saç bakým setini 2 yýldýr kullanýyorum. Dökülmesi yüzde yüz durdu. zayýf olan hücreler tekrar <canlanmaya baþladý. Ölmüþ hücreleri tekrar diriltecek bir ürün olduðuna zben inanmýyorum. buna bioxsin denen para tuzaðýda dahil. Ben bir çok arkadaþa tavbsiye ettim oumlu sonuç aldýlar.
Saç - Sakal Kýraný olanlarda çok rahat kullandý 30 gün içinde yüzde yüz sonuç aldýlar. ürün para iade garantilidir.

Düzenleyen kahtalı - 05 Ekim 2008 Saat 1:46pm
Yukarı Dön
suzan76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı suzan76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ocak 2008 Saat 6:29pm

saç terebentini kullanıyorum ve saç dokulmeye kesinlikle cok etkili ama mumkun oldugunca sade bir şampuan 100damla damlatın, sebamed gibi...

saç dokulmesi icin suna dumakya bir tarif vermişti.150gr sığır iliğini ocakta kavurur gibi eritin eriyerek yağa donusecek icine o yağ oranında organik hindistancevizi yağı ekleyin.haftada bir saçınıza surup 2-3 saat bekletin ve yıkayın.henuz denemedim organik hindistancevizini yeni buldum internetten sipariş vereceğim.suna dumankaya cok iddiali araştırma hastanesinde kanıtlandığını söyluyor 3.haftadan sonra saçlarınız ince tuy 5 haftadan sonrada kalın saç telli olarak fışkırır diyor.Denemeyi düşünüyorum.Sıgır iligide denemek isteyenler mahalle kasaplarından ucretsiz temin edebilirsiniz.Kasaba iliği sordugumda bana hemen saç icin mi dedi :)) 

Düzenleyen suzan76 - 31 Ocak 2008 Saat 8:01pm
Yukarı Dön
istaboy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Şubat 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı istaboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2008 Saat 2:50pm

Selam Arkadaşım,

Öğrenmek istediğim konu bu sığır iliği ve hindistan cevizi karışımını her haftamı yapmak gerekiyor yoksa bir kere yapıp hazırladığımız karışımı diğer haftalardada kullanabiliyormuyuz?

Şimdiden teşekkür ederim
Selim
Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Mart 2008 Saat 12:20pm
merhba arkadalar bu ac orunu hepýmýznýn orunu oldu.yaný turkýyenýn sorunuTongueama ýmkanýz olmayan hýc býr ey yok yeterký dogru urunu bulup dogru ekýlde kulanmak cobra yýlaný yagýnýn ustune baska hýcbýrsey dýyemem harýka bý urun butun arkadaslarým atavsýye ettým ve sonuclarý gorunce kendým cok mutlu oldum daha ne ýsteyebýlýrýský deyeneyýn ve gorunnnWink

Düzenleyen kahtalı - 05 Ekim 2008 Saat 1:44pm
Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mart 2008 Saat 11:21pm
ARKADASLAR GUSEL SEYLER SOLEMISINIZ AMA BENCE COBRA YILANI YAGINI KULLANIN INANIN COK SASIRICAKSINIZZZ BENDE HARIKA BISI YAAA
Yukarı Dön
suzan76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı suzan76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2008 Saat 5:26pm
    toptan hazırlayıp eski bir krem kabı gibi bir kapta saklayabilirsiniz,kullanacağınız zamanda icinde sıcak su dolu bir kabta bekletin ,cunku tereyağ gibi ısınıca sıvılaşıyor.hafta da bir kullanıyorsunuz.
Yukarı Dön
&AÇELYA& Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Haziran 2008
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı &AÇELYA& Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2008 Saat 6:33pm
antallyada dedıgın aktarın ısmı yeri nerde
Yukarı Dön
tanem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Temmuz 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tanem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2008 Saat 1:04am
arkadaþlar saç dökülmesi için fatih üniversitesinin yapmýþ olduðu bir araþtýrma var size bunu buraya kopyalýyorum.

TEDAVÝ YÖNTEMLERÝ
Tarih boyunca insanlýðýn en önemli saðlýk sorunlarýndan biri olan saçsýzlýðýn tedavisi için sayýsýz araþtýrma yapýlmýþtýr. Bugüne kadar bu araþtýrmalardan tam tatmin edici bir sonuç saðlanamamýþtýr. Ancak modern týp günümüzde bu soruna çareler üretmiþ ve insanlýðýn hizmetine sunmuþtur. Bu bölümde deðiþik tedavi yöntemleri anlatýlacaktýr.
Yýlan Yaðý
%40'ý yýlan yaðý olan ve doðal maddelerden yapýlmýþ yýlan yaðý saç dökülen alana sürülür. 3 saat sonra yýkanýr.
linkinide vereyim buradan bakýn.

Düzenleyen kahtalı - 05 Ekim 2008 Saat 1:45pm
Yukarı Dön
jack Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Eylül 2008
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jack Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2008 Saat 7:40pm
patent alıcakmış bilmem neymiş, ne para delisi bir memleket ya, hiçmi manevi duygularınız hisleriniz, yardım etme insan sevindirme sevap işleme fayda verme gibi taraflarınız gelişmedi, bırakın bu para deliliğinide gerçekten işe yarayan çözümler verin insanlara, yazık ya bu kadar kan emiclik olmaz. patent alıcakmış , zengin olacaksın yani ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67