:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Saç Çıkaran Karışım - Olayın Tarihi: 29 Ekim 2007 - 29 Ekim 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 18 Eylül 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merves Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Saç Çıkaran Karışım
    Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2009 Saat 09:04
mrb arkadaşlar,lunatikin verdiği formül çok mantıklı ama daha önce sarımsağı denemiş biri olarak söylüyorum feci bir kokusu var ve günlerce çıkmıyor.yapmayı düşünenler bunları gözönüne alsınlar...
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2009 Saat 09:55
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
Lunatik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Şubat 2009
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Lunatik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2009 Saat 21:55
son suya sirke kattıgımız için sarımsak kokusu gidip sirke kokusu kalıyor bende.
ama o da biraz fon tutup acık havaya çıkınca uçuveriyor

Yukarı Dön
ilginer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 24 Ağutos 2010
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilginer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağutos 2010 Saat 10:50

Selam arkadaşlar  herkes  sac  dokulmesıne  karsı  bır  seyler kullanmıs  ama  kıme   ınanacagımızı  bilmiyoruzz. piyasada  o kadar  ılac  varkı hangısıne  inanacagımızı  bılmıyoruzz  kesin sonuc veren bi  bildiginiz  ilaç  varsa  söyleyinde  kullanalım...  tşk ederim

Yukarı Dön
eqziii Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 18 Temmuz 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eqziii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2011 Saat 00:28

formulu yazarsan cok sevinirim

13579
Yukarı Dön
naz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Temmuz 2011
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı naz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2011 Saat 09:48
Bütün mesajları okudum arkadaşlar... Benim saçlarım zaten gürdür, saç çıkarma konusunda sarımsak yağını duydum ama denemedim.

Şu an kullandığım çamterebentin şampuanı var yıkarken sert oluyor ama uzamayan saçlarım uzamaya başladı. Dalgalı bir saça sahibim elektriklenme ve kabarmada kalmadı çok memnunum şampuanımdan.

Bir önerim daha kullandığınız (markası farketmez) şampuanınızın içine 4-5 damla çamterebentin yağı damlatın onunda faydasını komşumda görüştüm...

Yukarı Dön
QSCAR Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ekim 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı QSCAR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2011 Saat 03:11
EVET MERYEM RESİMLERİ VE SONUCU HEPİMİZ MERAKLA BEKLİYORUZ BİZİ UNUTMASSAN SEVİNİRİZ.. TSK
Yukarı Dön
alkim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Ekim 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alkim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2011 Saat 19:43
ya arkadaslar su antalyada aktara nasıl ulaşıcaz bılen var mı ?
çam tebenti işe yarıyormu saç çıkartıyor mu?

Bir bayan olarak tepemdeki boşluklar moralımı cok bozuyor. Saçlarım o kdar sevrek cansız kı cok cabuk yağlanıyor.. 2 gunde bır yıkıyorum her taramada bı suru sac gıdıor .. yerınede yenılerı cok az yada hıc cıkmıo.. toka bıle takamıyorum tokalar acıtıor.. acık bıraksam cok cansız seyrek oluoo... yardım istiyorum.. saç çıkartan bişiler istiyorum.. 
Yukarı Dön
ozguraksoy9134 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 03 Ekim 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozguraksoy9134 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2011 Saat 16:13
Minoxidil şampuanı bende kullandım Isparta süleyman demirel üniversitesin'de okurken ısparta'nın suları çok kireçliydi streslede beraber saçlarım iyice dökülmeye başaladı bu duruma iyice moralim bozuldu internetten çözüm aramaya başladım napabilirim diyex minoxidil  şampuanı duydum ama güvenemedim bir gün berberdeyken bir abinin kullandığını ve çok men-mnun olduğunu duyunca denemeye karar verdim şuan saclarım eskisi gibi sık ve gür çok memnun kaldım teşşekürler Minoxdil Şampuan

Düzenleyen nature - 03 Kasım 2011 Saat 17:18
Yukarı Dön
nacizane007 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Haziran 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nacizane007 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ocak 2012 Saat 16:10
selam meryem bende antalyadayım Aktarın ismini söylersen çok memnun olurum formu pek kullanmıyrsun heralde valla çok dua ederim sana. Parayla ne kadarsa temin etmeye çalışcam eğer cvp yazacak olursan mail adresme Lütfen yaz bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler 
umitakay007@hotmail.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67