:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınağda öncesi kremler

yanık yara,çil, ben tedavisi - Olayın Tarihi: 29 Ekim 2007 - 29 Ekim 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Mart 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı helin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yanık yara,çil, ben tedavisi
    Gönderim Zamanı: 26 Mart 2008 Saat 5:42pm
arkadaşım yazını yeni gördüm. bu zeki hoca ankarada nerede nasıl bulabilirim. telefonunu verirmisin
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mart 2008 Saat 10:35pm
arkadaslar bu gercekten gusel bır formul ama emınım bu hocamıs ıcerıgın hepsını solememıstır ozaman bı anlamı kalmas bu tur ılacları hemen hemen aynısı olmasada butun aktarlar hazırlarrr ..sankı bıras fasla ucrek odemısınn ama memnun kaldıysan sorun yokkk bizde bu sekılde kıremler hazırlıoruzz herkese tavsıye ederımmmm...bu tur kıremler ılk once sıvılce sorununu yok eder ve zamanla leke ve benzerı sorunları oanarmaya baslarrr
Yukarı Dön
sahmerend Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Ekim 2007
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmerend Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mart 2008 Saat 2:14am

herbalist şirin zeki hocanın cildi yenileyen ve lekelere ii gelen karışımının içeriği hakkında bilgi verebilirmisin?
Hangi maddeler ne oranda var filan gibi
Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağustos 2007
Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 1:14pm
bu adamı bende duymuştum bazılarında işe yaradığını duydum bazılarının ise cildi mahvolmuş çok sorunlu bir cildiniz yoksa temkinli yaklaşın iyi araştırın
Yukarı Dön
sahmeran Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Eylül 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmeran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2008 Saat 4:37pm
peki bu karışım batık ve lekelerinede etkili olur mu arkadaşlar sonuçta oda sivilce:)
Yukarı Dön
direni?çi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Ekim 2007
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı direni?çi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Kasım 2008 Saat 2:18pm
zeki hoca ankara etlik oturuyor kendi evinde özel  bir odası var uygulamayı orda yapıyor..
Yukarı Dön
sifaci-girl Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Ocak 2008
Gönderilenler: 34
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Kasım 2008 Saat 8:16pm
arkadaşlar bu çiller ten renginden kaynaklanan birşey galiba...kiminde kalıcı kimindde zamanla geçiyor.küçükken yüzümde koca koca çiller vardı şimdi eser yok.ne kullandın derseniz hiç bişii...kendiliğinden geçtii..
Yukarı Dön
afife06 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Kasım 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı afife06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2008 Saat 4:49pm
arkadaşlar ben de ankaradan yazıyorum . zeki hocaya tedavi olan arkadaşım daha detaylı bilgi verebilir mi acaba . zeki hocayla nasıl iletişime geçeceğiz . şimdiden teşekkürler
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nisan 2011 Saat 4:10pm
Zeki Gündüz'ün yaptığı işlem sanırım TCA kimyasal peeling,başka forumlarda okumuştum.
Yani bitkisel bir formül değil
TCA,glikolik asit ,laktik asit vs gibi kimyasal asitlerle yapılan cilt bakımı .
çünki 2-3 dakikalık bir işlem  ve işlem sonrasında ilerleyen günlerdede soyulmalardan bahsedilmiş.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67