:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

yanık yara,çil, ben tedavisi - Olayın Tarihi: 29 Ekim 2007 - 29 Ekim 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Ekim 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı direnişçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yanık yara,çil, ben tedavisi
    Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 13:04

bir deney sırasında yüzü yanan kimya öğretmeni "zeki gündüz"kendi hazırladığı karışımla kendini tedavi etmeye çalışırken çilleri yanıkları kısacası ciltte istenmeyen bütün lekeleri bir hafta içerisinde ortadan kaldıran ilacı keşfetti tamamı bitkisel karışımla yaptığı ilaçla 10 günde üst cildin kuruyup kabuk atmasıyla pırıl pırıl bir cildinizi ortaya çıkarıyor.yüzümde olan çillere zeki hocanın bizzat uyguladığı bu ilaç 10 günde birtane çil bile bırakmadan bebek yüzü gibi bir yüzü ortaya çıkardı..

uygulama 350 ytl
12 gün de kabuk hepsi dökülüyor
12 gün sabahı tertemiz taze taze bir yüz
ayrıca ilaç krem vs kulanma gibi hiç dert kalmıyor.
ayrıca doktorların ameliyatla alırız dedikleri omuzumda olan ben- yağ bezesini aynı ilaçla 3 dakika içinde aldı iz kalmadan...

Düzenleyen direnişçi - 16 Kasım 2007 Saat 21:02
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 27 Temmuz 2006
Gönderilenler: 17
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 14:21
yüzdeki lekelere ve sivilcelere kombine fayda sağlayan yeni bir ürüne başladım. bizim burdaki bir aktarcının kendi karışımı tamamen birkisel karışım ve garanti iadeli patentinide aldım yakında tüm türkiyede satılacak dedi ve aldım 3 gün oldu kullanalı ve cildimdeki farklılığı hissediyorum
çok şık bir kutusu var ve 1.5 - 2 ay sabah akşam kullanabilirsin dedi. ve ona görede fiyatı çok uygun.
Yukarı Dön
sahmerend Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmerend Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 14:31
aktarcının karışımının içeriğini yazabilirmisin.Nerede oturuyosunuz acaba karışımı alabilmemiz mümkünmü.Bide fiyatı nekadar acaba?

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmerend Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 14:34
sevgili direnişçinin  yazdığı karışımın içeriğini öğrenebilirmiyim?Nasıl bi karışım işe yarıyomu ten rengini açıp lekeleri giderirmi?Yan etkileri neler acaba?
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 14:35
ben antalyada ikamet ediyorum ben 20 ytl ye aldım. içeriğinide yazayım AVOKADO YAĞI BUĞDAY YAĞI GLİSERİN HAVUÇ YAĞI ISIRGAN TOHUM YAĞI JOJOBA YAĞI KANTARON YAĞI ARI SÜTÜ KAYISI YAĞI MENEKŞE YAĞI SUSAM YAĞI TATLI BADEM YAĞI ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI GÜL YAĞI
Yukarı Dön
emre_24 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Eylül 2007
Gönderilenler: 44
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emre_24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 22:07
bir ben yokum karısımın içerisinde sanırsam :)
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmerend Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 17:41
çok teşekkürler  meryem hanım, bu karışımı kendi imkanlarımla aktardan hazırlamaya çalışıcam bakalım...
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2007 Saat 09:50
arkadaşlar daha önce bahsettiğim cilt kremini hala kullanmaya devam ediyorum bu birkisel bir karışım olduğu için göz altı kremi olarakta kullanabiliyorsun. ve bugun cildimdeki farklılıkları etrafım tarafından fark edildi. regl dönemim yakın olmasına rağmen (ki bu dönemler benim sivilcelerim artar) sivilcelerim yok oldu denecek kadar azaldı ve küçüldü. Çillerimdede bir açılma var :) bilgineze  :):):)):
Yukarı Dön
direnişçi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı direnişçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2007 Saat 20:57
arkadaşlar zeki hocanın bu ilacı piyasada satılmıyor..kendisi ankara etlik te oturuyor

ben izmirde oturuyom onun evine gitim ankaraya.ilacı bir kez uyguladı ve evime gönderdi.

ilk günlerde inanmamıştım ama 12 günün sabahı benim için tek kelimeyle yeni bir gün doğmuştu.

ilaç sürüldüğünde 2 saat sonra 12 günlük kabuklanma dönemi başlıyor 12 nci gün bütün kabuk dökülüp yeni bir cilt ortaya çıkıyor.

ayrıca zeki hoca mükemel bir insan allah ondan razı olsun
 uygulama için 350 ytl vermiştim hoş helal olsun ona.

Düzenleyen direnişçi - 06 Kasım 2007 Saat 21:17
Yukarı Dön
helin24 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Mart 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı helin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mart 2008 Saat 17:39
Orjinalini yazan: direnişçi

arkadaşlar zeki hocanın bu ilacı piyasada satılmıyor..kendisi ankara etlik te oturuyor

ben izmirde oturuyom onun evine gitim ankaraya.ilacı bir kez uyguladı ve evime gönderdi.

ilk günlerde inanmamıştım ama 12 günün sabahı benim için tek kelimeyle yeni bir gün doğmuştu.

ilaç sürüldüğünde 2 saat sonra 12 günlük kabuklanma dönemi başlıyor 12 nci gün bütün kabuk dökülüp yeni bir cilt ortaya çıkıyor.

ayrıca zeki hoca mükemel bir insan allah ondan razı olsun
 uygulama için 350 ytl vermiştim hoş helal olsun ona.
arkadaşım yazını yeni gördüm. bu zeki hoca nın yeri ankarada nerede nasıl gidilir. telefon 'unu verir misin
Yukarı Dön
helin24 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Mart 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı helin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mart 2008 Saat 17:42
arkadaşım yazını yeni gördüm. bu zeki hoca ankarada nerede nasıl bulabilirim. telefonunu verirmisin
Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mart 2008 Saat 22:35
arkadaslar bu gercekten gusel bır formul ama emınım bu hocamıs ıcerıgın hepsını solememıstır ozaman bı anlamı kalmas bu tur ılacları hemen hemen aynısı olmasada butun aktarlar hazırlarrr ..sankı bıras fasla ucrek odemısınn ama memnun kaldıysan sorun yokkk bizde bu sekılde kıremler hazırlıoruzz herkese tavsıye ederımmmm...bu tur kıremler ılk once sıvılce sorununu yok eder ve zamanla leke ve benzerı sorunları oanarmaya baslarrr
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmerend Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mart 2008 Saat 02:14

herbalist şirin zeki hocanın cildi yenileyen ve lekelere ii gelen karışımının içeriği hakkında bilgi verebilirmisin?
Hangi maddeler ne oranda var filan gibi
Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağutos 2007
Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 13:14
bu adamı bende duymuştum bazılarında işe yaradığını duydum bazılarının ise cildi mahvolmuş çok sorunlu bir cildiniz yoksa temkinli yaklaşın iyi araştırın
Yukarı Dön
sahmeran Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Eylül 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmeran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2008 Saat 16:37
peki bu karışım batık ve lekelerinede etkili olur mu arkadaşlar sonuçta oda sivilce:)
Yukarı Dön
direnişçi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı direnişçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Kasım 2008 Saat 14:18
zeki hoca ankara etlik oturuyor kendi evinde özel  bir odası var uygulamayı orda yapıyor..
Yukarı Dön
sifaci-girl Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Ocak 2008
Gönderilenler: 34
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Kasım 2008 Saat 20:16
arkadaşlar bu çiller ten renginden kaynaklanan birşey galiba...kiminde kalıcı kimindde zamanla geçiyor.küçükken yüzümde koca koca çiller vardı şimdi eser yok.ne kullandın derseniz hiç bişii...kendiliğinden geçtii..
Yukarı Dön
afife06 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Kasım 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı afife06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2008 Saat 16:49
arkadaşlar ben de ankaradan yazıyorum . zeki hocaya tedavi olan arkadaşım daha detaylı bilgi verebilir mi acaba . zeki hocayla nasıl iletişime geçeceğiz . şimdiden teşekkürler
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nisan 2011 Saat 16:10
Zeki Gündüz'ün yaptığı işlem sanırım TCA kimyasal peeling,başka forumlarda okumuştum.
Yani bitkisel bir formül değil
TCA,glikolik asit ,laktik asit vs gibi kimyasal asitlerle yapılan cilt bakımı .
çünki 2-3 dakikalık bir işlem  ve işlem sonrasında ilerleyen günlerdede soyulmalardan bahsedilmiş.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67