:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

*KIRKKİLİT OTU* - Olayın Tarihi: 04 Ağustos 2007 - 04 Ağustos 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: *KIRKKİLİT OTU*
    Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2007 Saat 1:42am
merhaba arkadaşalar kırkkilit otu hakkında bilgi ve deneyimleriniz varsa yazarmısınız?
benim bildiğim idrar yolları ve böbrekler için faydalıymış fakat bize bir herbalist spermatid(olgunlaşmamış sperm)'i olgunlaştırmak için keçiboynuzuyla birlikte kulanmamızı önerdi.aktarlar sperm üzerinde etkili olduğunu bilmiyorlar sizin bu konuda paylaşımlarınızı bekliyorum
teşekkürler   
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2007 Saat 7:21pm
• Neden özellikle kısırlık üzerinde duruyorsunuz?

Biz ailece yıllardır ot ve bitkilerle uğraşıyoruz. İÜ İşletme Fakültesi mezunuyum, ancak 11 yıldır bu işi yapıyorum. Kısırlık artık çok yaygın. Özellikle de sigara ve kahve erkekliği öldürüyor. Biz yıllardır kısırlık üzerinde çalıştık ve karışımlarımız sayesinde birçok kişinin çocukları oldu.

• Kısırlığın özellikle hangi türlerinde bitkisel karışımlarınız yararlı oluyor?

Özellikle tüpleri tıkalı olan birçok kadın, karışımlarım sayesinde en fazla yıl içinde hamile kaldı. Bitkisel karışımlar, sperm sayısını arttırmakta spermleri güçlendirmekte, yumurtaların çalışmasında, spermin yumurtalarda tutunamadığı durumlarda, kist ve miyom olaylarında da yararlı oluyor Tıkalı tüpleri açmaktaki başarı oranı ise % 95’ lere çıkıyor. İnsanlar tüp bebek merkezlerine 5000-10.000 dolar para veriyorlar. Bu paralara yazık günah. Çünkü çok pratik çözümlerle bu işin içinden çıkılabilir. Şu an TÜBİTAK bizi destekliyor. Ayrıca Berlin Üniversitesi ve Berlin Humboldt Üniversitesi’ nden profesörlerle de diyalog halindeyiz. Yaptığımız özel kısırlık macunu. Suudi Arabistan’da, Mısır’da bile satılıyor.

• Ne Gibi Karışımlar Kullanıyorsunuz?

Tamamen bitkisel karışımlar, bitkisel özler, özellikle bitkisel yağlar kullanıyorum. En büyük ilacım soğan ve sarımsak.Özellikle de Adapazarı soğanı çok yararlı. Çünkü Adapazarı soğanı özellikle spermleri güçlendiriyor, Ancak bunları ilaç şeklinde kullanmayı bilmek lazım. Bir de yöresel farklılıklar var. Soğan. sarmısak. kısırlığın her tipine uygun değil. Tüpleri tıkalı olan kadınlara soğan ve sarmısak tavsiye etmiyorum mesela. Bu kadınlara zararı dokunabilir. Ancak meni veya sperm sorununa karşı iyi geliyor.

• Soğan, sarmısak dışında ne kullanıyorsunuz ?

Bunların dışında bitkisel yağlar ve yağ karışımları kullanıyorum. Ancak bu bitkilerin kullanım ve kurutulma şekli çok önemli. İnsanların kafalarına göre otları kayna tıp içmeleri doğru değil. Bitkilerin yarar sağlayabilmeleri için mutlaka bitkilerden anlayan bir uzmana danışmaları şart. Kırkkilit otu da çok fazla kullandığını otlardan biri. Hamile kalamayan kadınlara bu otu kesinlikle tavsiye ediyorum, Bu otu kaynatıp ıhlamur gibi gün de bir bardak içsinler.

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2007 Saat 7:23pm
geçmiş olsunnn inşallah en kısa zamanda bebek sahibi olursunuz.Allah isteyen herkeze versin..bu yazı bi siteden alıntı devamı için:kisirligasonSihirli İksir a bi bak istersen bys:)
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2007 Saat 9:29pm
kahtalı teşekkürler o siteyi incelemiştim
ayrıca başka birisi bana kırkkiliti önerdi şuan eşim kullanıyor yeni başladık
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2007 Saat 1:08am
çakşır bitkisinide tavsiye ediolarr bide onu deneyin..sonuşta bu herkezin başına gelebilecek bişey...Allah yardımcınız olsun...o sitedede bahsediolar demekki faydalı bişeyyy bırakmayın bence...kim bilir belki bende evlenince eşimde çıkacak???insan bana olmıcak die bakmamalı hiç bişeye...
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2007 Saat 2:06pm
doğru söylüyorsun kahtalı insan bilemiyor başına neler geleceğini sağlık olsun ya haytımızı tehdit eden bişey değilki sadece bebek için gerekiyor yoksa muhteşem bir doğum kontrol yöntemi oluyorda işte
bebek istiyoruzzzzzzzz

çakşırı kullandığımız karışıma katmıştım canım onuda kullandık şuan çok şey kullanıyoruz ona biraz ara verdik yeni bir macun deniyoruz dün başladık
inşallah işe yarar

sevgiler canım
öpüyorum
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2007 Saat 3:20pm
inşallaaahhh yaaa.... Allah isteyene versin. istemeyene vermesin inşallah..doğurup doğurup atanlara insan sinirleniyor doğrusu.. millet uğraşıo yıllarca, bazılarıda evlattlık verio..valla onlarada yazık bişey diemiorum ama.zor yaa..okadar çok duyuyorumki.3yıllık evli arkadaşımında olmii:((( ve hiç bir sağlık sorunları da yokmuş, dr un dediğine göre.tüp bebek denediler olmadı:( öle zor bişey ki.ya millette pıtır pıtır doğuruo anlamadım valla.yok kistin olmıycak yok sigara içmicen stresli olmıycaan..yok sperm sayısı... iide evlenirken sperm sayımımı yaptırıcaz....erkekler bizlerden daha çok takıo ve dillendiremiolar.biz hemen reglm gecikti, kistim var die konuşuoz.ama tek yumurtası olan ya da  2 yumurtası olduğu halde tek yumurtası çalışan çooookk erkek vaarmış.Allah başka dert vermesin ben inanıyorum olucak bebiş.hayırlı uzun ömürlü evlat versin Allah hepimize(tabi bana önce iş ve eş lazım ama neseee hahah)haaa:bi de Allah sevdiği kulunu denermiş ;hemen her istediğini vermezmiş....benden de sevgiler bende öpüyorum....kociman:))
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2007 Saat 10:13pm
kahtalı valla o kadar çok sorunu olan kişiler varki hergün yeni bir azosperm vakası duyuyorum olmaz bu kadar insan nesli tehlikeye girecek doktorlar bir an önce vereme kanserin bazı türlerine çare buldukları gibi azospermiyede çare bulsalar biran önce
dediğim gibi kimse bilmiyor herkes yeni bir azo mağduru olabilir allah göstermesinde
sana allahtan hayırlı bol spermli bir eş diliyorum :))

görüşmek üzere canım
Yukarı Dön
Aylinn Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Haziran 2007
Gönderilenler: 85
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Aylinn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ağustos 2007 Saat 3:22pm
Secgülcüm, biyerlerde yine yazmıştım galiba bunu..herşeyi hormonlu tüketiyoruz artık mecburen..doğal bir şey bulmak zorlaştı. Gıdalardaki bu hormonlar zamanla bizim hücre yapılarımızı da değiştiriyor. dolayısıyla da bazı rahatsızlıklar artıyor.
Yukarı Dön
can hoca Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Kasım 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı can hoca Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2008 Saat 4:34pm
    karısımlar deyip yarım kalmış yazınız.o karışımı yazarmısınız
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67