:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 30313233>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Eylül 2010
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylüh?eker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 05 Kasım 2010 Saat 1:26pm
rol-on dedorantmı şişesi onun içine limon suyu doldurmamız gerekiyor tşkr ederim bu arada
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
aylüh?eker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylüh?eker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2010 Saat 1:53pm
ya yaptım hiç bi işe yaramadı baska önerileriniz varsa söyleryin lütfennn
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2010 Saat 1:58pm
Orjinalini yazan: aylühşeker

ya yaptım hiç bi işe yaramadı baska önerileriniz varsa söyleryin lütfennn
denediğin şey neydide işe yaramadı,anlayamadım aylühşeker
Yukarı Dön
rhnglsy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 15 Aralık 2010
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rhnglsy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Aralık 2010 Saat 6:20pm

mrb kardeş daha once gittigidiyor da satıyodun daha önce bi kere almıştım tekrar almayı düşünüyorum.

mail adresi vermek yasaktır.

Düzenleyen nature - 15 Aralık 2010 Saat 7:05pm
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Şubat 2011
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 6:35pm
Merhaba ßen yeni katıldım aranıza çok güzel ve hoşsunuz yazdıklarınızı okuyorum fakat benimde sizlere bir tavsiyem warr : 

* Göz Altı MorLukLarı için : 5 gr ebegümeci ve 2 yemek kaşıqı süT Kullanın ve bana neler olduqunu anlatın vallahi ben denedim çok işime yaradı deneyin Tavsiyem Wink
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 6:39pm
ArkadaşLar ßen Prf. CiLt Doktoruyum Okuyum dedim ve sizin yazışmalarınızı qrdm ve size bir faydamın olableciqini dşndm eqer bna birşey yazmak isterseniz buraadan yazabilrsiniz herşeyi söylerim sizlere Ve bir şey daha vermek isTiorm  : Cilt beyazlatmak için : 

* 3 Yemek kaşıqı Taze SüT , 1 Yemek Kaşığı saF aLkoLü KarışTırın Koyu Kıvama qeLsin azcık bekletin cam köşesnde ve o koyu kıvame geldikten sonra pamukla masaj yaparak cildinize hafif hafif sürün ve faydalarını qörün ßen kendimde denediqim içn szlere sunuyorum :)
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 6:47pm
Sayın Hocam benim cildim lekeli ve mat bir cilt.yağ bezelerim var bana ne önerirsiniz ? 
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2011 Saat 5:09pm
hifi tavsiyelerin için teşekkürler de ben anlamadım,önce prof.cilt doktoruyum demişsin ,son mesajındada yağ bezelerin için tavsiye istemişsin :)
Yukarı Dön
beyazayse Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Mart 2011
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı beyazayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mart 2011 Saat 4:35pm
slm arkadaslar YOKO CİLT beyazlatıcı ürünleri 20 gün sonra Türkiyede satılmaya başlıyacaklarmış bir arkadasım Türkiye distribütorlugünü almış  ben ondan bazı numuneler aldım ve 12 gündür bazı ürünlerini kullanıyorum ve sonuçlar gerçekten  mükemmel ve inanın sadece cilt beyazlatması degil koltukaltı genital bölge beyazlaması ve bu bögedeki batıklatrda, genel vücütytaki batıklarda daha neler neler ilginç ve çok güzel faydalı ürünler ve bu ürünlşerin hepside bitkiselmiş bu dahada güzel.
YOKO LEKE BEYAZLATICI KREMLER
Yukarı Dön
aylüh?eker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylüh?eker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nisan 2011 Saat 5:22pm
mrh leydii  pirinç suyunu ne kadar bekletiyon nasıl yapıyorsun bi anlatırmısın benmde koltuk altımda ten uyumsuzlugu var onun için kullanmka isitoyrum lütfen cvp verirseniz sevinirim çok tşkrler şimdiden....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 30313233>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67