:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 33>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 181
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:21pm
Beyazlatıcı krem-losyon vs.. en iyileri Japonyada ve japon markalı ürünlerde. japon kadınları beyazlık hastası, hayalet gibi geziniyor kadınlar:)))) dünyanın bir çok ülkesinde heleki Japonya da, beyazlık asaletin simgesi, o yüzden en büyük pazar japonyada:))
japon ürünleri satan bir yer yokmudur koskoca istanbulda ya:))
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
panzeh?r Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Mayıs 2007
Gönderilenler: 30
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzeh?r Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:25pm

ooooo çok iyi

bende bu dediklerini yapıcam ve araştırcam gelişmeleri yazarım.
teşekkürler leydii.Clap

Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:34pm

bir de özelikle ,yaz mevsimindeyiz 45-50 koruma faktörlü koruyucu sürmeden dışarı çıkmıyorum ben. bu da çok önemli. SEBAMEDin 45 98%  bebekler için olanını kullanıyorum.

Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:39pm
tamam:) panzehir
aslında bu tarz ürünler, hele ki yurt dışında o kadar yaygın ki bizde yok malesef, olanları da  çok pahallıdır emiğnim. bir kız arkadaşım benim 5 katım beyaz bembeyaz yahu:)) hala da daha nasıl ceset gibi olurum diye uğraşıyor:)))))))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2007
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:40pm

leydi peki pirinç suyu işe yaradımı sende hergünmü yapıyorsun uygulama şeklini ve pirinci kaynatma süresi hakkında biraz daha bilgi versen.sağol:)

Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:55pm
fair lovely  baya da ucuzmuş 8 YTL..şaşırdım valla
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:56pm
katrecim

gece bir çay bardağı pirinçi iyice kaynattım prinçler şişene kadar:)) sabahta suyunu süzdüm şişeye döktüm, 2 gün içinde 4-5 kere yıkadım yüzümü . ama dediğim gibi bu birden olacak bir şey değil, sürekli  kullanmak lazım. bunun yanında da beyazlatıcı bir krem olursa çok daha iyi olur. ben şimdi RİVAGE ye mail göndermeye çalışıyorum, bir türlü gitmiyor, istanbulda satış noktası var mı ve fiyatı nedir diye. siz de bir denesenize yahu:(( google den RİVAGE yi aratın, resmi sitesi çıkıyor. bir deneyin.
Yukarı Dön
panzeh?r Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Mayıs 2007
Gönderilenler: 30
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzeh?r Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:56pm
Whitening düoPack, Luminous Bu ürün de var beyazlatıcılar arasında
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 2:58pm
ama işte satışı yok Türkiye de,(ben bulamadım yani) fair lovelynin, uyanığın biri kullanmış tüpünden sonra da 8 ytlye satmaya kalkmış:)) bu kremin tvlerde çok reklamıda olmuş(yurtdışında), esmer kadınları aşşaladığı düşüncesi ile kadın öregütleri tarafından  reklamları durdurulmuş:))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 3:03pm
tamam leydicim bende mail göndereyim rivageye satış noktaları nerelerde diye.narlıdere/izmir diye bir adres verilmişti sitesinde.gördünmü sen onu leydi?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 33>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67