:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

batık ve lekeleri - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2007 - 24 Nisan 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: batık ve lekeleri
    Gönderim Zamanı: 24 Nisan 2007 Saat 6:22pm
    yeni üye oldum herkese merhaba öncelikle..sorunum bacağımadki batık lekeleri iğneyeyle dönen tüyleri çıkarıyım derken bacağım mahvoldu.çicek lekesi gibi bişe.yardım edin lütfenn..
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 7:13pm
    arkdaşım başka bi yerde Tend Skin Losyon die bişi okumuştm çok iyi geliyormuş hatta web adresinden de bakabilirsin google den arat:) eczanelerde satılıyomuş yoksa da siparişle getirtiliyomu ama losyon olmasına dikkat edin diolar.
Yukarı Dön
esra1102 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Nisan 2007
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 8:23pm
teşekkürler özlem.bi tek sen yazmışşsın çok saol    
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 10:23pm
    rica edrim canım ya bildiklerimizi birbirimize paylaşmalıyız bence :)
Yukarı Dön
gizemUSA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Mayıs 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gizemUSA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2007 Saat 1:35am
ya esra bende de ayni sorun var. batik gordugum anda elimi surmemek icin kendimi zor tutuyorum ama dayanamiyorum igneyle operasyona girisiyorum. yalniz banyo yaparken yumusak keseler degil de sert lifler var, onlarla yikanirsan cildinin cok tazelendigini puturlerin azaldigini goruceksin bir de dustan cikinca kurulanmadan bebek yagi sur batik cikmasini biraz da olsa engelliyor cildin kuru olursa tuyler cikmakta zorlaniyor.
Yukarı Dön
Rabi$ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Rabi$ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2007 Saat 10:27pm
batık iin en mükemmel yöntemi söyleyeyim mi:) ben denedim ve gerçekten de harika.
sert bir lif alıyoruz (adını bilmiyorum ama şu deniz altında çıkan tel tel lifler varya onları kullandım)
batığın olduğu alanı onlarla ovuyoruz.maksat batığın altında ulunduğu ölü deriyi kaldırmak. sonuc gercekten etkili oluyor... Ayrıca iğne ile olan yöntem inanın çok sağlıksız. iğnenin hijyeni çok önemli ve buna pek de dikkat etmiyoz açıkcası.
Yukarı Dön
?a?k?nperi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Eylül 2006
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ?a?k?nperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2007 Saat 9:27am
Merhaba arkadaşlar batıklara en güzel çare bence susam yağı ve limon suyu karışımı. Benim kollarımda bu sorun vardı batıklar yüzünden pürüzlü bir görüntü oluşturuyordu. sonra bu karışımı duydum ve denedim. haftada 2 kere banyodan sonra ( sorunlu bölgeyi iyice keseleyin ) bu karışımı sorunlu bölgenize sürün inanın kısa sürede etkisini göreceksiniz. deri altındaki tüm tüyler çıkmaya başlıyor.
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2007 Saat 10:18pm
Orjinalini yazan: şaşkınperi

Merhaba arkadaşlar batıklara en güzel çare bence susam yağı ve limon suyu karışımı. Benim kollarımda bu sorun vardı batıklar yüzünden pürüzlü bir görüntü oluşturuyordu. sonra bu karışımı duydum ve denedim. haftada 2 kere banyodan sonra ( sorunlu bölgeyi iyice keseleyin ) bu karışımı sorunlu bölgenize sürün inanın kısa sürede etkisini göreceksiniz. deri altındaki tüm tüyler çıkmaya başlıyor.

susam yağı kıl köklerini beslerse napcaz acaba öle bi etkisi var mı kurtulmaya çalışırken çoğalmasın:)
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ?a?k?nperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2007 Saat 9:23am
Orjinalini yazan: ozlem

susam yağı kıl köklerini beslerse napcaz acaba öle bi etkisi var mı kurtulmaya çalışırken çoğalmasın:)
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ?a?k?nperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2007 Saat 9:25am

Orjinalini yazan: ozlem

besleyip beslemediği hakkında bir bilgim yok ama deri altındaki tüm tüyleri çıkardığından dolayı eskiye nazaran daha tüylü bi görüntü olduğu kesin Big smile ama ben o kadar çok kafaya takmıştımki kollarıma çıkan tüyler umrumda olmadı.pürüzlü sivilceli bi görünümdense tüylü olması daha iyi. En azından herhangi bi yöntemle alarak kurtulabiliyoruz LOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67