:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

herbalife - Olayın Tarihi: 29 Kasım 2006 - 29 Kasım 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
derux Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Kasım 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı derux Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: herbalife
    Gönderim Zamanı: 29 Kasım 2006 Saat 10:27
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 15 gündür herbalife kullanıyorum.Ve bugünlerde herbalife la ilgili bazı şeyler duydum doğruluğunu sizlere sorarak öğrenmek istiyorum.Maraşlı şişman ustayı bilirsiniz onun herbalife ın bazı tabletlerini kullandığını ve karaciğerinin iflas ettiğğini öğrendim ve 2 gündür herbalife yemiyorum.Çünkü aklımda bazı şüpheler uyandı Arkadaşlar sizden ricam etrafınızda bu üründen kullanan insanlar varmı ne kadar kilo verdiler memnunlarmı sağlık problemleriyle karşılaştılarmı????
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2006 Saat 09:11
Hiiiiiç tavsiye etmem.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
alarahan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Nisan 2006
Gönderilenler: 53
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alarahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2006 Saat 09:31
Ben 2 ay kullanmıştım. Hiç faydasını göremediğim gibi vücudum daha da su topladı ve sonunda dr.a gittim ve troid bezimin hiç çalışmadığını ayrıca troid antikor değerlerimin anormal olduğunu öğrendim. Mutlaka bende troid sorunu vardı ama herbalife sayesinde iyice dönülmez yola girdi.
Bence de asla kullanma, hem  metabolizması iyi çalışan bir insan o kadar aç kalınca zaten zayıflar.
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Aralık 2006 Saat 15:46
Tongue Evet.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
gulahsen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Şubat 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gulahsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şubat 2007 Saat 12:23
ben de kullandım.kılolarım kat kat gerı geldı.kesınlıkle kullanmayın.
Yukarı Dön
MELİNA85 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ocak 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MELİNA85 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2007 Saat 12:36
selamlar..
arkadaşlar bana güvenin ve kesinlikle herbalife ürünleri kullanmayın..sakarya üniversitesinde okuyan bir arkadaşım var annesi kanserden öldü bağırsak kanserinden,doktora gidince bu gıdaların tortusu tıkamıs sonra da kadıncağız öldü inanınn sakınnn diyorummm..
kullanmayın
Yukarı Dön
sessiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Kasım 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sessiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2007 Saat 18:05
tanıdığım bir bayanda bu ürün yüzünden hastalandı ve vefat etti maalesef.. yıllarca kullandı ürünün çayı ve mamasını birde hapları var tabiii.. sonucu kendi adına kötü oldu
:((
Yukarı Dön
NAZO60 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Şubat 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı NAZO60 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2007 Saat 19:50
 Benimde bir arkadaşım kullandı kiloda verdi ama bıraktıktan sonra  hızla kilo aldı.:((
Yukarı Dön
mesutx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağutos 2007
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mesutx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağutos 2007 Saat 20:11
nasıl yani herbalife ürünler bağırsağı tıkar diye hiçbir doktordan duymadım duyan varsa lütfen bana yazsın selam
Yukarı Dön
MARIAJANE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MARIAJANE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ağutos 2007 Saat 00:05
mesut hosgelidn öncelikle.
senden bir bilgi alabilirmiyin herbalife hakkında
burda yan tesirlerinden bahsediliyor.
ben 10 gün kullandım bi sorunun olmamıstı
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 13:37
biz biz olalım
burdan tavsiye edilen bitkileri kullanırken kesin bir uzmana danışalım
danışmadan yapılınca olanlar ortada mlsf :(((
Yukarı Dön
MURATŞENGÜL Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Mayıs 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MURATŞENGÜL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2011 Saat 16:24
MERHABALAR BEN MURAT ŞENGÜL KALP HASTASI VE 26 KİLO FAZLASI OLAN BİRİSİ İDİM VE 45 AYDIR BU ÜRÜNLERİ KULLANIYORUM... FAZLA KİLOLARIMDAN KURTULDUM VE KENDİMİ GERÇEKTEN ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. YANİ SONUÇ OLARAK ŞUNU DİYEBİLİRİM ANNESÜTÜNDEN SONRA EN KALİTELİ BESİN.. 

Düzenleyen nature - 16 Mayıs 2011 Saat 17:24
Yukarı Dön
MURATŞENGÜL Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Mayıs 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MURATŞENGÜL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2011 Saat 16:26
hitap şeklinize dikkat edin lütfen.

Düzenleyen nature - 16 Mayıs 2011 Saat 16:56
Yukarı Dön
burvan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı burvan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2011 Saat 15:10
Herbalife hakkında saçmalayarak konuşanlar için şunları söyleyebilirim:

Yemek yemek ne ise Herbalife da o'dur. Bitkisel ilaç değildir, gıda takviyesidir ve piyasada satılan diğer takviyeler gibi merdivenaltı, ruhsatsız, kaçak değildir!

Birden ortaya çıkıp, iki gün sonra farklı bir isimle yeniden gelen sahtekarlardan değildir!

Dünyanın 75 ülkesinde, 31 yıldır satılan bir ürünüdür. Barcelona, Messi gibi pek çok sporcu ve kulübe sponsordur.

Bazıları, "Herbalife bu kişiler sponsor olabilir, ama bu kişiler ya kullanmıyorlarsa? Sadece parayı alıyorlarsa" diyor...

Dünyaca ünlü bu isimler sizin zekanıza göre çok tehlikeli olan bu ürün için sorumluluk alırlar mı sizce? Saçmalamayın.

Ürünün en baştaki düşmanı bazı doktor, eczacı, ilaç şirketleridir. Çünkü onlar hastalık ile para kazanırlar. İlaç ile kazanırlar. Hiç biri insanlığın tamamen iyileşmesini istemezler. Buna emin olun...

Dolayısıylı bu ürüne düşmandırlar. Oysa omega 3'ü kimse inkar edemez. En iyisini nanoteknoloji ile Herbalife yapıyor... A,C,E, vitaminleri gibi antioksidanları kimse reddedemez. Herbalife en iyisini yapıyor...

Lifli gıdalar hayatımızda çok önemlidir. Ama gdo, hormon, tarım ilaçları, katkı maddeleri, kimyasal gübreler derken besinlerin vitamın, mineral, lif değerleri bir bir kayboldu, azaldı...

Herbalife bu eksikliği takviye ediyor. Bunları kimse inkar edemez! Sırf adı Herbalife olduğu için ve bazı ilaç şirketlerini işini bozduğu için saldırırlar Herbalife'a...

He bir de bazı zavallılar var. Ürünü adam gibi kurallara uygun kullanmazlar, sonra da herbalife işe yaramadı derler!

Kimse suçu kendinde aramaz, hep başkaların suçludur bu kompleksli kişiler için...

Böyle örnek çok... 1 ayda bitmesi gereken ürünü 4-5 ay yaldızlı kapağı açıldıktan sonra saklayan biri, ürünün bozulduğunu, memnun kalmadığını belirtip, herbalife'ı eleştiriyor... Sizce bu kişi zavallı değil mi? Bir gün kullanmış, iki gün unutmuş, sonra yine kullanmış derken tam 4-5 ay o ürün tutulur mu? Bozulur tabii. Adam gibi kullanması durumunda en fazla bir ayda bitecek bir ürün oysa ki!!

Yok o kanser olmuş, yok birinin bağırsağını tortusu tıkamış. Ne kadar cahilce, ne kadar saf bir düşünce bunlar...

Ne alakası var şimdi. Bazıları da aklınca herbalife araştırması yapıyor net'te... Bilgi değil iftiraları araştırıyorsunuz ne yazık ki... Asıl Herbalife'ı araştırın da görün ne kadar önemli, büyük, bilimsel çalışmalar yapan bir şirket olduğunu!!

Kullanıp da pek çok kimyasal ilacı bırakan yakınlarım var... Evet, yakınlarım var. Çünkü bu takviyeleri ilk yakınlarıma kullandırttım. Şimdi der ki bazıları, "Bu ürünü kullananlar hep satan kişiler... Normalde kullanan yok"... Ne cahil bir laftır...

Ürünü alıp kullanan, memnun kalan kişideki olumlu değişikliği etrafındaki eşi dostu farkediyor... Sen naptın böyle, sana noldu böyle, ben de aynısından istiyorum demeye başlıyor...

3-5 kere böyle bir şey olunca mecburen siz de bu işin içine girmiş oluyorsunuz.. Çünkü ürün güzel.. işe yarıyor... Hem hayır duası alırım, hem para kazanırım diyorsunuz..

Buna hiç kimse hayır diyemez.. Belki de dünyanın en güzel işi.. Hem hayır duası almak, mutlu etmek, hem de para kazanmak.. Kimse hayır diyemez.. Bırakın bu yalanları siz!

Yukarı Dön
bekireker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 27 Ocak 2012
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bekireker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2012 Saat 22:37
arkadaşlar ilk önce sunu size rahatlıkla söyleyebilirim ki, burda bu sitede yazılanlara bakınca herbalife ın seviyesi düşük, eğitimi olmayan kişier tarafından yorumlanması çok düşündürücü..eğer gerçek bilgilere ulaşmak isterseniz mailim:bekireker@gmail.com
aynı zamanda diyarbakırda görev yapıyorum, merak ettiğiniz herhangi bir konuda bana danışabilirsiniz..tşkler..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67