:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

pharmaton kapsüll -vitamin - Olayın Tarihi: 10 Ağutos 2006 - 10 Ağutos 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: pharmaton kapsüll -vitamin
    Gönderim Zamanı: 10 Ağutos 2006 Saat 17:32
   dün bu ilacı sipariş verdim ve bugün elime gecti

kullanan yada bilgisi olan varmı?
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağutos 2006 Saat 21:20
inanılmaz bir sey tadıda çok hoş bende gosterdiği etkiler müthiş.bezgınlık yorgunluk fazla uyuma gibi sorunları olanlar bence denesin.dun 2 saaatlık ondan oncekı gunde
3 saatlik uykularla ayaktayım ve hala cok ıyıyım iligilenenlere duyrulur
Yukarı Dön
birgül_06 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2006
Gönderilenler: 40
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı birgül_06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağutos 2006 Saat 09:49
dilek arkadaşım bu ilç ilğimi çekti benimde geceleri uyku uyuyamam gibi yada sabahları uykudan uyanınca yorgun kalkmak gibi bir sorunum var bir arkadaşım bu sorunu için valerian diye bir bitkisel hap kullanıyormuş çok iyi bir yan etkisi yok dedi. ben daha kullanmaya başlamadım. senin bahsetmiş olduğun bu ürün nasıl bir ürün içerisindekiler neler biraz ayrıntılı bilgi verebilirmisin.
sevgi ve saygı
Yukarı Dön
sedat27 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 06 Ağutos 2006
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sedat27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağutos 2006 Saat 21:39
birgül, valeria denilen bitki kedi otudur. Uyutucu ve teskin edici etkisi vardır. hatta bir çok sinirsel hastalıklarda kullanılan ilaçlara ham madde olarak girdiğini biliyorum. kedi otunun değişik şekillerde kullanılabilir: bu bitkiyinin kökleri kullanılamaktadır; köklerinden tentür yapılmakta, kökler kurutukarak kaynatılmak suretiyle içilebilmekte ve kökler tadının özellikle kokusunun kötü olmasından dolayı toz edilerek balla karıştırılarak alınabilmektedir.pharmaton kapsülün reklamlarını bir çok eczanede görüyorum. içeriğini bilmekte fayda var. yani kullanırken iyi düşünmek gerekir kanımca.
sedat27
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağutos 2006 Saat 16:17
formülü
bir kapsül etken maddeler olarak; 40mg ginseng ekstresi,

vitamin a : 2667 ui
vitamin b1: 1.4mg
vitamin b2: 1.6mg
vitamin b6: 2mg
vitamin b12: 1mcg
biotin: 150 mcg
nikotinamid: 18 mg
vitamin c: 60 mg
vitamin d3: 200 ui
vitamin e: 10mg
folik asit: 0.1 mg
bakır: 2mg
selenyum: 50 mcg
manganez: 2.5 mg
magnezyum: 10mg
demir: 10mg
çinko: 1mg
kalsiyum: 100 mg
lesitin: 100 mg
içerir.ayrıca aroma maddesi olarak etilvanilin ve kapsül boyar maddesi olarak da siyah ve kırmrzı demiroksit (e172)içeren
ufacik tefecik içi dolucuk vitamincik hap
Pharmaton

Ginseng G1 15, 11 Vitamin ve 7 Mineral kombinasyonundan oluşan Pharmaton'un etkileri klinik çalışmalarla ispatlanmıştır.

Endikasyonları

Beslenmeye destek olarak kullanılan tüm vitamin ve minerallerin endikasyonları "vitamin mineral ihtiyacını gidermek" şeklindedir. Oysa Pharmaton'un klinik çalışmalarına bağlı olarak Sağlık Bakanlığından onaylanmış endikasyonları şunlardır:
  • Yorgunluk,Bitkinlik
  • Fiziksel Performans Azalması
  • Nekahat Dönemleri
  • Vitamin Mineral Ekmikliği

Fiziksel Performansı Artırır

• Pharmaton'un yapılan klinik çalışmalarla hem gençlerde, hem spor yapanlarda hem de orta yaşın üstündeki kişilerde fiziksel performansı arttırdığı kanıtlanmıştır.
  • Fiziksel performans orta yaşın üstündeki kişilerde daha da belirgin oranda artmıştır.
  • Ginseng hücrelerin oksijen kullanım kapasitesini artırarak fiziksel aktivitede artış meydana getirir.
  • Egzersiz sırasında kaslarda oluşan laktik asit miktarını düşürür , azalan laktik asit miktarı ile yorgunluğu giderir.
  • Ginseng olimpiyat komitesinin listesinde yer alan herhangi bir doping maddesini içermemektedir.
  • Ginseng sporcular tarafından geçmişte olduğu gibi günümüzde de fiziksel performansı artırmak amacıyla sık sık kullanılmaktadır.

Mental Performansı Artırır

• Yoğun ders çalışan, sınavlara hazırlanan ögrenciler Pharmaton'un konsantrasyonu artırıcı etkisi sayesinde zihinsel performanslarında artış sağlarlar.
  • Yapılan klinik çalışmalarda Pharmaton kullanan öğrencilerin daha az sayıda hata yaptıkları gözlenmiştir. Yorgunluğu Giderir, Enerji Verir
  • Artan hücresel aktivite ile fiziksel ve mental (zihinsel) aktivitede artış meydana gelir.
  • Laktik asit miktarını düşürür. Azalan laktik asit miktarı ile yorgunluğu giderir.

•  
    Yukarı Dön
    porselen Açılır Kutu Gör
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    Simge

K.Tarihi: 03 Mayıs 2006
    Gönderilenler: 20
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı porselen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağutos 2006 Saat 23:41
    ben bir şişe  pharmaton kullandım. bende hiç bir değişiklik olmadı. hiç bir etkisini görmedim.
    Yukarı Dön
    dilekde Açılır Kutu Gör
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    Simge

K.Tarihi: 13 Kasım 2005
    Gönderilenler: 10
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilekde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 01:22

Açıkçası ben pharmaton u bizzat kullandım. İlk kullandığım gün ciddi bir enerji oluştu.Çok uzun bir yürüyüş ardından sanki evde odadan odaya gider kadar yoruldum diyebiliriz.Daha sonra 4-5 tane kullandım ama o kadar etkili olmadı.

Valerian tablet uyumadan az önce kullandım.Bir eczacı arkadaşım tavsiye etmişti.Ben hiçbirşey anlamadım .Yani gözle görülür elle tutulur bir etki ne yazıkki alamadım.AYRICA KEDİ OTU diye bir tanımlama yazmıyor sadece valerian kökünün kuru ekstresi diye tanımlanıyor.bilgilerinize sunulur arkadaşlar
    Yukarı Dön
    nurcan Açılır Kutu Gör
    Üye
    Üye
    Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
    Gönderilenler: 81
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 09:37
    nereden aldın?
    herşey güzel olacak
    Yukarı Dön
    kahtalı Açılır Kutu Gör
    Yönetici Üye
    Yönetici Üye
    Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
    Gönderilenler: 921
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2007 Saat 19:25
    pharmaton gerçekten kuvvetli bi vitamin.gençler için biraz fazla gibi.annane ve dedelerimiz için uygun.annaneme çok iyi geldi bu vitamin...
    Yukarı Dön
    energy34 Açılır Kutu Gör
    Yeni Üye
    Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Haziran 2010
    Gönderilenler: 1
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı energy34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 14:06
    merhaba
    Pharmaton u 1 sene önce kullandım çok büyük bir etkisini gördüm az bir saat uyku ile dinç kalabiliyordum bu sene kullandım aynı etkiyi göremedim kullandığım başka ilaçlardan kaynaklanıyor olabilir.
    Yukarı Dön
    nature Açılır Kutu Gör
    Yönetici Üye
    Yönetici Üye
    Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
    Gönderilenler: 307
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2010 Saat 21:06
    çok gerekli değilse doğal vitaminleri yeterince tüketmek en iyisi bence
    Yukarı Dön
    guller972 Açılır Kutu Gör
    Yeni Üye
    Yeni Üye

K.Tarihi: 03 Ocak 2012
    Gönderilenler: 1
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı guller972 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ocak 2012 Saat 14:48
    MRB ARKADAŞIM
    EVET BEN 1 AY KULLANDIM
    İLK 3 GÜNDEN SONRA FAYDASINI GÖRDÜM
    SÜPER İLK İKİ GÜN ANLAMADIM AMA ŞİMDİ ÇOOOOK İYİ OLDUĞUMU HİSSEDİYORUM

Clap
    Yukarı Dön
     Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67