:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

YÜZLEŞME ZAMANI! ZAYIFLAMAK ADINA... - Olayın Tarihi: 05 Ağustos 2006 - 05 Ağustos 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>
Anket Sorusu: SİZ HANGİ YOLLARI DENEDİNİZ?
Anket Seç Oylar Anket İstatistikleri
2 [25,00%]
2 [25,00%]
1 [12,50%]
1 [12,50%]
0 [0,00%]
2 [25,00%]
Bu ankete oy veremezsiniz

Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: YÜZLEŞME ZAMANI! ZAYIFLAMAK ADINA...
    Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2006 Saat 12:06pm
ŞİMDİYE KADAR ''KİLO VERMEK'' ADINA NELER YAPTIK...
MADDİ, MANEVİ, PSİKOLOJİK, BÜNYEVİ NE GİBİ FEDAKARLIKLARDA BULUNDUK...
YANİ...İŞİN ASLI BİZ BUNU BAŞARMAYI GERÇEKTEN İSTEDİK Mİ? İSTİYOR MUYUZ?

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
Özgür Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Temmuz 2006
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Özgür Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2006 Saat 12:38pm
Arkadaşlar ben size birşey söyleyeyim mi.Garantili itina ile kilo verilir.Atalarımızdan bugüne gelmiş bir söz bize herşeyi açıklıyor, zayıflamanın bir tek yolu var. Açlıktan kim ölmüş. Bu atasözü bize sadece gırtlağı tutarak zayıflanabileceğinin işaretini vermiş. Zaten gırtlağını tutmayı öğrenen insan pekçok şeyede hakim olabir gibi geliyor bana.Kilo veremiyorum diyenlerin 2 tür sorunu olabilir diye tahmin ediyorum 1.si gerçekten istese yapar gerçekten istemiyordur.2. si bir problem vardır.Bu hastalık olabilir, moral bozukluğu olabilir.Burdan şişman olan veya öyle hisseden arkadaşlara sesleniyorum bir sağlık sorununuz yoksa kendinizi aldatmayın.Böyle Liday mış, hapmış  geçin bunları işin kolayına kaçmayın Varsay yüreğiniz buyrun yoksa sonsuza dek evde oturun.
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2006 Saat 12:55pm
                                      Clap
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
figennnnnnnnnnn Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 30 Temmuz 2006
Gönderilenler: 43
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı figennnnnnnnnnn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ağustos 2006 Saat 12:36pm
BEN DEĞİLDE COK YAKIN BİR ARKADAŞIM 7 AY GİBİ BİR ZAMANDA 75 KİLODAN TAM 53 KILOYA DÜŞTÜ.NASIL MI SADECE VE SADECE DIYET YAPARAK. YEMEDİ . YAZ AYINDA O SICAKLARDA BIR TOP DAHI DONDURMA ALMADI. İRADESİNE HAYRANIM. ŞİMDİ MANKEN GİBİ DOLAŞIYO VALLA. O KIZ GİTTİ YERİNE BAŞKA BİRİ GELDİ. O BAKIMSIZ İNSAN ADETA AFRODİT OLDU CIKTI. İNANIN GİYDİKLERİ BİLE YAKIŞIYOR İNSANA.
Yukarı Dön
öykü Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Temmuz 2006
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öykü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağustos 2006 Saat 6:28pm
   evde spor yapıyorum koşuyorum,mekik çekiyorum.bir saate tamamlamaya çalışıyorum.ayrıcaaa karın kısmına strec film sarıyorum LOL sauna beld LOL  spor yaparken yani Tongue  bir hafta içerisinde kaç santim zayıflıcam acaba Ermm
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağustos 2006 Saat 10:09am
özgür bey  sanırım siz bu sorunu çoktan aşmışsınız yada kilo gibi bir sorununuz yok.
herşey güzel olacak
Yukarı Dön
fatma Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 11 Eylül 2006
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı fatma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2006 Saat 6:14pm
ben birtürlğ rejimimi tutamıyorum
ne yapacagımı bilemiyorum
iki gün sonra hemen bosuyorum
yardım edin
Yukarı Dön
fatma Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı fatma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2006 Saat 6:25pm
ben birtürü zayıflayamıyorum
rejimimi hep bozuyorum sonra çok üzülüyorum ama iki zor tutuyorum
on kilo vermem gerekiyor.69  kiloyum 55 kilo olmak istiyorum ama hala kilo alıyorum
zayıf olmak çok ama çok istiyorum

Yukarı Dön
fatma Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı fatma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2006 Saat 6:44pm
birtürlü 69 kilodan 55 kiloye düşemedim canım çok sıkkınCry
Yukarı Dön
fatma Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı fatma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2006 Saat 6:46pm

sen den cevap bekliyorum ne yapıcam

bitkisel birşeyler varmı

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67