:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YÜZLEŞME ZAMANI! ZAYIFLAMAK ADINA... - Olayın Tarihi: 05 Ağutos 2006 - 05 Ağutos 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Anket Sorusu: SİZ HANGİ YOLLARI DENEDİNİZ?
Anket Seç Oylar Anket İstatistikleri
2 [25,00%]
2 [25,00%]
1 [12,50%]
1 [12,50%]
0 [0,00%]
2 [25,00%]
Bu ankete oy veremezsiniz

Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
demo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Ekim 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı demo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: YÜZLEŞME ZAMANI! ZAYIFLAMAK ADINA...
    Gönderim Zamanı: 24 Ekim 2007 Saat 19:42
    merhaba arkadaslar ben almanyadan hatice 17 yasindayim daha yeni üye oldum ...ben 1.65 boyunda 62 kiloyum 1 sene icinde tam 1o kilo aldim ve vermek istiorum ..lida hakkinda cok seyler duydum iyi ve kötü ama napacagim bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz?? msn adresim sevdali_90xahotmail.de ben cogunlukla burdayim ...neyse bye by eöptüm saygilarimla
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ekim 2007 Saat 22:28
selam demo yaş bakımından en şanslı dönemlerindesin.zaten zararlı bi ilaç... yan etkileri hakkında çok şey yazıldı forumda, bi oku istersen.zati metebolizmanın en hızlı zamanları: dengeli beslenmen ve biraz hareket etmenle bu sorununu çözeceğini düşünüyorum....sakın deneme.....
Yukarı Dön
maviye.com Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Kasım 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı maviye.com Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2008 Saat 21:49
bu zayıflama konusunda doğduğu günden beri çare arayanlardanım (5 kilo doğmuşum) üstelik troid hastasıyım metabolizmam çok yavaş çalışıyor :( yıllarca kilo alıp verdim ve bu konuda en az diyetisyenler kadar bilgim var.ama uygulayamadıktan sonra hiç bir işe yaramıyor.3 ay önce kilo vermeye kesin karar verdim (bence herşey beyinde bitiyor) akapunktura başladım .sadece açlığı bastırmaya yardımcı olması açısından .14 kilo verdim ve kendimi süper zinde hissediyorum.tavsiye ederim ..
Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağutos 2007
Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mart 2008 Saat 19:12
kilo sorunum yok hiçde olmadı ama zayıflayan arkadaşlarım var doktor kontrolunde diyet ve spor yapıyolar bence sizde doktora danışın bu şekilde 120 kiloolan arkadaşım 70 kiloya indi
Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2008 Saat 00:18
mrhb basta eger ıradene sahp olup rejım yapamıosan ki zaten hepımıs aynısını yapıoz farkında olmadan bence bıtkısel urunlerle dene bıde ıştahı kapatan cok  gusel bıtkısel urunler var bence bunlarla kesınlıkle kendıne hakım olup zayıflayabılrısın
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2008 Saat 00:20

slmmmmmmmmmmmm

Düzenleyen herbalist sirin - 11 Mart 2008 Saat 10:58
Yukarı Dön
sertap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sertap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2008 Saat 16:14
arkadaşlar ben zyıflamak istiyorum ama bölgesel olarak ne yapabilirim
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2008 Saat 11:00
arkadasım demek bölgesel olaak zayıfamak ıstıosun sakın sıkıntı yapma  minumum bır hafta ıcınde ıstegın gerceklestırebılırsın

Düzenleyen ccerence - 03 Eylül 2008 Saat 21:48
Yukarı Dön
maviye.com Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Kasım 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı maviye.com Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mart 2008 Saat 13:35
Orjinalini yazan: herbalist sirin

arkadasım demek bölgesel olaak zayıfamak ıstıosun sakın sıkıntı yapma  minumum bır hafta ıcınde ıstegın gerceklestırebılırsın

nasıl yani ? şimdi biz yıllardır boşunamı uğraşıyoruz bu konuda ayrıntılı bir açıklama yaparmısınız lütfen...

Düzenleyen ccerence - 03 Eylül 2008 Saat 21:49
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Mart 2008 Saat 23:36
yapıyım arkadasım vücudumuzdakı yagların cogu gebek kısmımısda toplanır amac sıkılastrıcı bıtkısel urun kullanmak ama uygun olanı tabıkıde

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

tel no vermeyiniz!

Düzenleyen ccerence - 03 Eylül 2008 Saat 21:48
Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağutos 2007
Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mart 2008 Saat 20:39
allah aşkına biri çıksın da desinki ben şu bitkisel karışımla şu kadar inceldim desin ama yok işte birileride ısrarla (utanmadan)! garanti verrio....pessss....hele hele altına numara iliştirmesi tam bir ticaret kokusu ...pess...pes... pes.. saçççmaallııkk...
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2008 Saat 23:42
senın canın cok sıkılıo herhalde ona buna cvp yasıozun oncedende dedıgım gıbı hosuna gıtmıosa yorumunuda eklemessen sevınırım ok bembeyazzzzzz
Yukarı Dön
sebahat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 13 Mayıs 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sebahat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 Saat 23:07
lida öldürücü etki yapıyo dedi haberlerde nasıl böyle bişey önerirsin
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2008 Saat 18:38
arkadaşlar kış geliyor ve yazın verdiğinzi kiloları sakın geri almayın.dr lar kışın daha çok spor yapmamız gerektiğini söylüyor.aslanpençesinin bir çok faydası var biride:vücutta yağ tutulmasını önlemek.biberiye de vücut ısısını arttırarak metebolizmayı canlandırıo.sevgilerThumbs Up
Yukarı Dön
yesmail Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 05 Aralık 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yesmail Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2008 Saat 09:06
    merhaba arkadaşlar yazdıklarınız okudum da biraz faydam dokunur diye düşündüm bence saglık beyinde başlıyo siz eger saglıklı yaşamı seçiyorum derseniz yaptıgınız herşeyi ona göre düzenlersiniz.Mesela ben 3 yıldır çayıma şeker atmıyorum ağır tatlılardan uzak duruyorum hele hele kola hiç içmeyin derim bir gram göbek sorunum yok ayrıca sakın düşük bel giymeyin özellikle oturarak çalışanlar yağlar o bölgede toplanıyo bölgesel problemleriniz olur.Arkadaslarım böyle de yaşanırmı diyorlar zaten olayda burada başlıyor eger bunları yapmak size keyif veriyorsa yapabilirsiniz keyif vermiyorsa sadece bir kural gibi uygularsınız zaten o da bi süre sonra sıkar sizi kısacası sağlıkla kalın arkadaslarım
Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Aralık 2008 Saat 21:29
    ben de tatile almanyaya gittim 60 günde 12 kg aldım. ama belden yukarısına bakınca kilolu gibi gözükmüyorum ama hiçbir pantolon olmuyo.s ya da m giyorum ama pantolon olunca en büyük numara!!!kemiğim kalındır değil mi?;)
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Aralık 2008 Saat 14:10
almanyaya kim gitse en az 10 kilo ile dönüo..şekerlemeleri,çikolataları vs.çok güzelmiş..kahvaltı etmeden bile tatlı istermiş insanın canı..arkadaşım 3 ayda 20kilo ile dönmüştü..el mahküüm vereceennnn kiloları:)))
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Aralık 2008 Saat 16:19
60 gunde 12 kılo offf. napmıssın sen canım yaa??
Ama bence bu kilolar ustune oturmamıstır kolay aldıysan hemen dıyete baslarsan kolay da verırsın.:)))
Yukarı Dön
dogalsa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Haziran 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dogalsa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2010 Saat 13:40

sağlığınızı bozmadan,diyet ve spor yapmadan zayıflatan çay var onu kullanın kesin sonuç alırsınız

lokman hekim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67