:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınağda öncesi kremler

YÜZLEŞME ZAMANI! ZAYIFLAMAK ADINA... - Olayın Tarihi: 05 Ağustos 2006 - 05 Ağustos 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Anket Sorusu: SİZ HANGİ YOLLARI DENEDİNİZ?
Anket Seç Oylar Anket İstatistikleri
2 [25,00%]
2 [25,00%]
1 [12,50%]
1 [12,50%]
0 [0,00%]
2 [25,00%]
Bu ankete oy veremezsiniz

Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
taha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı taha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: YÜZLEŞME ZAMANI! ZAYIFLAMAK ADINA...
    Gönderim Zamanı: 07 Mart 2007 Saat 11:24pm

Lida Kullanmaya 4gün önce başladım ve bu gün bıraktım.Dedikleri gibi yan etkilerini fazlasıyla hissettim dengelerim bozuldu.Acaba benim çok fazla kilom yok 3 kilo versem yeter ama....oyüzden mi çok fenalaştım bilemiyorum ama ileride ne gibi hastaklıklarla karşılaşabilirim diye bıraktım.Az yemek lazım...

Düzenleyen taha - 07 Mart 2007 Saat 11:42pm
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
ekonometri Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Mart 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ekonometri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2007 Saat 3:43pm
parafinli korse kullanan var mııııı? nedir ne değildir gerçekten etkili midir? uf bıktım valla her gören aaa ne kadar kilo almışsın diye diye bunalıma soktu beni eve kapandım... kullanan varsa yardımmmm
Yukarı Dön
sesebey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 24 Mart 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sesebey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2007 Saat 2:28am
merhabalar ben 15 gün lida kullandım fakat özür dileyerek söylüyorum sık tuvalete gitmeye başlamıştım ve boşalma anında penisimde ağrı oluşuyordu interSihirli İksirten araştırdım sanırım prostat rahatsızlığı gibi fakat ilacı bıraktım şu an boşalma anında ağrı olmuyor bilemiyorum acaba prostatmıydı biz bayların başbelası "size_hayranim hotmail"  acaba bir bilen varmı? e-mail bekliyorum lütfen

Düzenleyen sesebey - 26 Mart 2007 Saat 12:44am
Yukarı Dön
sagopa_kolere Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Temmuz 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sagopa_kolere Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2007 Saat 5:34pm
ben de zayıflamak istiyorummmmmmmmmmmCryama olmuyor olmuyor......
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2007 Saat 11:58pm
sagopa selam. nie olmuo yaaaa ?üzülme.....sakında pes etme.vücut bazen kg vermeye direnio.ama sonunda vermeye başlıosun...sabır gerektiren bi iş bu ya...kendini sıkmadan devam et :) bys
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2007 Saat 12:53am

SAGOPA KARDEŞ,

BAK SOLEA ADLI YENİ Bİ ÜRÜN ÇIKTI.VE TANIDIKLARIMA VERDİM.VÜCUDA ENERJİ VERİRKEN AYNI ZAMANDA TOKLUK HİSSİ VERİYOR.
YAN TESİRİDE YOK.İSTERSEN Bİ ARASTIR.ECZANELERDE FELAN VAR GÜZEL Bİ ÜRÜN , TAVSİYE EDERİM.

HA BİDE SOLEA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA YAZSIN.
sahtereahotmailSihirli İksir
Yukarı Dön
hulyad Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Mayıs 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hulyad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2007 Saat 2:30pm
BEN SOLEA KULLANDIM...DİKKATLİ OLMANIZI TAVSİYE EDRİM.YAN ETKİSİ OLMADIĞINI SÖYLEDİKLERİ İÇİN GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALDIM.FAKAT 5 GÜN DAYANABİLDİM..MÜTHİŞ BİR HUZURSUZLUK VE MUTSUZLUK HİSSİ.YORGUNLUK VE HAT SAFHADA UYKUSUZLUK ÇEKTİM.KULLANAN BİR BAŞKA KİŞİYLE DE GÖRÜŞTÜM ONDA HİÇ BİR YAN ETKİSİ OLMAMIŞ.BİLMİYORUM AMA BANA ÇOK DOKUNDU.DAHA SONRA ALDIĞIM AKTAR FİRMAYI ARAMIŞ VE BU YAN ETKİLERİN BAZI KİŞİLERDE OLABİLECEĞİNİ DOĞRULAMIŞ..GENE DE SİZ BİLİRSİNİZ.AMA BEN  MEMNUN KALMADIM...TAVSİYE ETMEM...
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2007 Saat 1:24am
HÜLYA BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.
YANLIZ BÜNYENİN ZAYIF OLDUĞUNDAN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR.VE HERKESTE AYNI SONUCU VERMEZ.HAKLI OLABİLİRSİN.
GÖRÜSMEK ÜZERE

Yukarı Dön
nurcanogretmen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Temmuz 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcanogretmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2007 Saat 10:12am
merhaba arkadaşlar geçenlerde siteyi tesadüf eseri buldum.tabii derdim zayıflamaktı.sadece ekmeği kısarak 7 kilo verdim . ama bi destekleyici ürüne de ihtiyacım vardı. hemen hemen burda yazılan tüm mesajları okudum.ve egert in spirulina adlı ürününü aldım.3   gündür kullanıyorum gerçekten tokluk hissi veriyor.25 kilo fazlam var. bu şekilde verirsem bi kısmını  çok sevinicem..herkese kolay gelsin..
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 12:27am
özelliği odur zaten, tokluk hissi verir.
hocam

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67