:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 83>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Temmuz 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 156
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 16:54
Arzu32 sende aynı yerden bir daha alırsan bu kutuyu iyi sakla kesinlikle karşılaştırmadan alma.
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 18:20

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 19:02
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
arzu32 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Mayıs 2006
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı arzu32 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 01:01
ankarada oturuyorum bir arkadaşım eczacı aylardır ondan bekliyordum .gerçeği yok dedi ve bende ümidimi kesmiştim.aktara uğradım işim vardı.fesadüf bir bayan alıyordu.ne o dedim ve yosun hapı nı söyleyince adam bunun gerçek olduğunu kendiside kullanmak istediği için 1 aydır uğraştığını söyledi ve başlamış içmeye bende ona güvenip aldım.45ytlye aldım.inşallah sonuç alırım.arkadaşlar ben devamlı açlık hissediyordum ikinci günüm bugün ve gerçekten tokluk hissi veriyor.pmikolojik değil acı bir tat var devamlı ağzınızda kullananlar varsa yediklerinizdende tat alamaz oldunuzmu mesela ben sigarayı bile azalttım tat alamıyorum
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Temmuz 2006
Gönderilenler: 43
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 09:03
selam arkadaslar ...mesajlarınızı  hepsını bugun okuya bıldım,yenı bır hafta ve herkes umarım ıyı bı hafta gecırır.arzu selam ben lıda kulandım ve sonuclarını cok ıyı sekılde aldım arzu hangı aktardan aldın soyleyebılırmısın bende ankarada oturuyorum .ben sakaryada cıcekcılerın karsında kı lokman hekımden aldım...ılk kutu orjınaldı ıkıncı aldıgımız sahte cıktı ... degıstırdık sahte olanı ve yenı kutu verdıler bundan da supelıyım..sen nerden aldın.evet agızda kuruluk yapıyor ve dedın gıbı yemeklerden tat alamıyosun bende sıgarayı ve cayı kahveyı de dahı ıcemez oldum  sadece sabahları bır cay bardagı sut ve 2 adet petıbor bıskuvı ve meyveyle gectı 1 ayım...
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 66
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 14:04
arkadaslar merhaba bu lida işi gercekten ciddi bir hal aldı.evet çok haklısınız ben bu iş için 1 aymı ciddi ciddi harcadım.ankarada inanın gezmediğim semt kalmadı.orjınaline ulasamadım fakat dediğim gibi bir tanıdığım vasıtasıyla lidaya ulastım gercektende kutu orjınal.internet sitesindeki gibi aynen kapsüllerin üzerinde seri nosu var.ilaç orjınal ama bence bu rusyanın ürettiği orjınal lida.genede ilk kullanıcı olarak ve etkilerini bilerek konuşuyorum.ilk kullandığım yani çinden gelen lida kadar etkili değil bence.eğer o çinden gelen lidayı buluyum anında tanırım ve anlarım anında.bu konuda kendime çok güveniyorum.bence kesinlikle çinden gelen lidaya ulasmaya calışalım.bu arada ricam ben ankaradayım.eğer ankarada yasayıpta selahattin beyden bu ilacı alanlar varsa yeni gelenden bir yerde bulusalım ve ben bu kutuyu incelemek istiyorum.size ozaman kesin bir cevap veririm.ve ona göre hepimiz sipariş toplu veririz en azından kargo  ücreti bir defa öderiz. 
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 14:43
EVET BEN BU FIKRI SEVDIM HILYIL..BEN ANKARADA YASIYORUM...BEN DEKI SU AN KULANDIM IKINCI KUTU DA SANIRIM RUSYANIN URETIGI VE SANA KATILIYORUM FAZLA BIR ETKISI YOK.BENIM ILK ALDIGIM KUTUNUN DA KAPSULERIN UZERINDE SERI NOSU VARDI.BUNUNSA YOK.BENDE CINDEN GELINDEN ISTIYORUM..AMA SU INTERNETEKINE BI GUVENEBILSEM.HA BIDE ARZU ARKADASIMIZ ALMIS ANKARADAN BIR YERDEN VE ORJINAL DIYOR AMA NERDEN ALDINI SOYLEMEDI...NE YAPSAK KI YAA.
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 14:46

arkadaşlar çinden gelen kutu diyorsunuzda size birşey soracağım. Çinden gelen kutunun her iki yanıda çince olması lazım. sizin elinizdeki kutulara bir bakın bakalım, her iki tarafıda çince mi? Yoksa bir tarafı rusça bir tarafı çince mi? Eğer bir tarafında rusça varsa o rusya distribitörü için çinde üretilen haplardandır ve kesinlikle rusya üzerinden gelmiştir. Her iki tarafı çince yazan kutu elinde olan arkadaş varsa lütfen foruma yazsın.

Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 16:26
akşam eve gittiğimde bunu dikkate alıp yazacağım.birde acaba çindeki önceki serideki jelatinini değiştirmiş olabilirmi firma eğer değiştirmediyse bu o değil ama buda orjınal belli ve fark ediliyo yalnız dediğim gibi çinden gelen daha farklıydı gene tekrarlıyorum lütfen... özellikle ankarada oturupta selahattin beyden yeni gelecek olan lidadan alan olursa benimle bir sekilde irtibata gecsin kutuyu bir incelemek istiyorum. saygılar...
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 17:04
benım kutumun her ıkı tarafı da cınce...hılyıl benım kutuyu ıncelesek olurmu..
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2006 Saat 21:35
Arkadaşlar iki tarafı çince yazılı lidadan bulan olursa hemen bu forumda aldığı dükkanın ismini ve telefon numarasını yazsın. Çinden gelen lidayı biz bugüne kadar elimize geçiremedik ve kullanmadık. Adamla irtibat kurup Çin'den nasıl getirttiğini öğrenmeye çalışırız ve elindeki mevcutları alırız. Forum arkadaşlığımız böyle olur. Orijinal hapta yan etki hisseden olursa onlarıda bu arkadaşımızdan parası mukabili alırız. Böylece kimse mağdur olmaz.
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 00:00
sayna inceleyelim de nasıl? uygun bir yerde bulusalım ben inceliyim.kutuyu.bu arada cankecan evde inceledim iki kutuda hiçbir fark yok dediğim gibi kutular tıpatıp aynı çok az bir fark var biryazıda oda. yalnız dediğim gibi jelatin farkı vardı.bendeki kutuların ikiside çince her iki tarafı bence böyle anlasılmıyo....
Yukarı Dön
arzu32 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Mayıs 2006
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı arzu32 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 00:23

arkadaşlar ben cebecide oturuyorum aldığımyerdeki aktarda bizim burda yani cebecide başka nasıl yardımcı olabilirim birde kullananlar nekadar kilo ve nezamandır içiyolar acaba sporda yapıyomusunuz ya arkadaşlar ben gerçekten bu işe inanamıyorum maşallah diyeyim .kendi kendime nazarım değecek iştah falan kalmadı normalde ben bu saatlerde kesin tıkınırdım.abur cubur bitti

allah razı olsun katkıları olana .değilmi arkadaşlar bu arada ankarada oturan arkadaşlar isterlerse yardımcı olurum iyi geceler herkese

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 08:53

arzu32 bir ayda 4-7 kilo veriyorsun, sabahları aç karına almanı tavsiye ederim. Eğer sporlada desteklersen kilo vermen hızlanıyor. Aldığın aktarda aynı kutudan başka varmı bi öğren. Birde bunu en fazla üç kutu kullanacaksın ilk iki kutuyu sabahları kahvaltıdan önce veya sonra, üçüncü kutuyu gün aşırı kullanacaksın. Yani dört ayda üç kutu bitecek. Sende bu arada ideal kilona kavuşmuş olursun. Dördüncü kutuyuda yedek olarak alıyorsun, o kutudan bir yemeğe bir davete gitmen gerekirse fazla yememek için bir adet kullanıyorsun. Yani o kutu yedek. Birde sen ne zamandan beri bu hapı kullanıyorsun ve ne kadar kilo verdin. Sende herhangi bir yan etki yaptımı (Baş dönmesi, mide bulantısı vs.) bunlarıda bu forumda yaz.

Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 10:24

GUNAYDIN ARKADASLAR. DEDIM YA BIR COK KEZDE ACIK ACIK ACIK YAZDIM.ZATEN BIRTEK BEN YAZIYORUM NERDEN ALDIGIMI ..NEDEN LIDAYI ALANLAR ALDIKLARI YERI YAZMIYOR..BEN ANKARADA SAKARYA CD. LOKMAN HEKIMDEN ALDIM DUKKANIN ADI MISIR ÇARSISI .....TEL NOSU ICIN EVDEKI FISIME BAKMAM LAZIM...VE BEN 2 KERE 50 YTL YE ALDIM

Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 10:37
sayna senin dediğin yerden bende aldım ilk aldığım ve orjınal olan kutu oydu.fakat daha sonra gittiğimde kavga ettim çünkü göz göre göre sahte ilacı veriyorlardı almadan çıktım birdahada aramadığım yer kalmadı bulamadım. sonra işte ulaştım ama onunda ilk kullandığım kadar etkili olmadığını düşünüyorum.ama orjınal ilaç olduğunu biliyorum.
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 11:56

EVET OK.BEN IKINCIYIDE ALDIGIMDA SAHTE CIKTI TOK TUTACAGINA ACIKTIRDI ONU DEGISTIRDIK  VE PARA IADESI YAPILDI.BIR HAFTA SONRA AYNI YERE TEKRAR GITIM SENIN DE ALDIGIN YER YANI YENI PARTININ GELDINI VE ORJINAL OLDUNU SOYLEDILER AMA BENDE ILKI JADAR ETKILI OLDUNU DUSUNMUYORUM.AMA YINE YAZMAMISIN IKINCIYI NERDEN ALDINI ....NERDEN BULCAZ BIZ BUNUN ORJINALINI YA..BIRAZDAN ARIYCAM SU INTERNETEKI ADRESDEKI KISIYI

Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 13:54
ARKADASIM İSTİYOSAN BEN SANA BULMAYA CALIŞIYIM BENİM ALDIĞIM BİR YER DEĞİL DAĞITICI BİR ABİ BANA EL ALTINDAN GETİRDİ VERDİ KİMDEN BULDUĞUNU SÖYLEMİYO ADAM ÇİNDEN KACAK GETİRİYOMUŞ.BENDE ONDAN 50 MİLYONA ALDIM 3 KUTU BİRİNİ ŞUAN KULLANIYORUM BİRİNİDE ABLAM KULLANIYO 12 GÜN OLDU İÇELİ 4 KİLO VERDİM BİLE AMA ÖNCEKİNDE ACIKMIYODUM HİÇÇÇ BUNDA BİRAZ ACIKIYORUM
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 17:07
ok işte aynı durumla karsı karsıya kalmısız senle...o ben bı haftada 3 kılo vermıstım ılk kutuda.ben bu ıstanbuldakı selahatın ınterneten de satıs yapan kısıyı aradım ama bana pek tatmın edıcı gelmedı...orjınallerın ılacların kapsulunde serı numarası oluyo dedım durakladı ve sahtesı paketınden kapsulunden anlasılmaz dedı....c.tedı yıne bakıcam ben lıdaya benım ıkıncıyı kulan arkadasım yedı yemegı kusuyo .sureklı mıdesı bulanıyo sanrım sahte oldugu ıcın yan etkısını yasıyo..
Yukarı Dön
alarahan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Nisan 2006
Gönderilenler: 53
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alarahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 17:19

Bende lidayı kullandığımda 1 haftada 2 kilo artış yaşadım. Spor ve diyet yapmama rağmen, ayrıca daha çabuk acıktım ve gözlerimi açamaz haldeydim. Şekerimde ve tansiyonumda düşmeler olmuştu sanıyorum. Sizinde bahsettiğiniz üzerindeki internet sitesinde ingilizce açıklamalarda yüksek tansiyonlulara iyi geldiği ve gasto yani mideyle ilgili sorunlara iyi geldiği yazıyor. Yani zayıflattığından bahsetmiyor. Üstelik aynı kutuyu eşimle birlikte bir hafta içtik, bende artış oldu onda durum değişmedi. Bir arkadaşımda başlamıştı, o 1 ay kullandı ne kilo aldı ne verdi ve çabuk acıktığını söyledi.

Bence hızlı kilo verdirmesi de hiç iyi bir şey değil. Metabolizmanın işleyişi bir bozuldumu tamiri çok zor arkadaşlar. Boşverin bu ilacı, daha öncede yazmıştım önce metabolik bir rahatsızlığımız varsa onu bulalım mesela benim gibi troid beziiniz az çalışıyor olabilir, sonra düzenli beslenme ve spor yapalım. Ben sorunumdan dolayı zor veriyorum ama verdim. 4 ayda aç kalmadan spor desteğiyle 8 kilo verdim. Ama sorunsuz hızlı kilo vermeyide kim istemez.

Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2006 Saat 18:34
sayna istiyosan bulmaya calışırım sana bendeki orjınalini ama ilk önce senin elindeki şu kutulara bir baksak nasıl bakabilirim?ya selahattin beydende alan olmadıki karsılastırsak??? bak istersen mailini yaz. msnden konuşalım telimi veriyim sana bir yerde konuşuruz karsılastırırız arkadasım.ne dersin?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 83>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67