:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 83>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 10:54

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 18:52
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 11:22

-

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 11:27

-

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Temmuz 2006
Gönderilenler: 156
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 12:30

arkadaşlar selahattin beyle dün görüştüm. haplar büyük ihtimal bugün gelecekmiş. sınırlı sayıda olduğu için sitedeki stoklarımız tükendi yazısını kaldırmayacağız diyor. Rusyadaki distribitör özellikle sahte hapların piyasada bol olması sebebiyle hapların üzerine seri numarası yazılmasını kendisi istemiş. forumdaki arkadaşların bilgisi olsun. Hapa ulaşmak isterlerse selahattin beyle direkt olarak telefon irtibatı kursunlar. Hepsi 1000 kutu gelecekmiş, fakat tek partide bu kadar ürünü türkiye içinde isteyenler varmış.

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 12:47

-

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 14:14

orijinaline ulaşıpta kilo veremeyen yok gibi. bence aynı şehirde bulunan arkadaşlar önce bir kutu alıp paylaşsınlar. zaten 15 kapsülde de neticesini görecekler. herhangi bir yan etki meydana gelirse bırakır diğer arkadaşı devam eder. Bir çok firma ve zayıflama ile ilgili kuruluşlar bu hapa düşman gibi bakıyor. Çünkü ayda 40 Ytl'ye insanları bu kadar zayıflatan bir hap varken niye insanlar ayda yüzlerce ytl harcasınlar. Böyle oluncada bu işin kaymağını yiyen grup bozuluyor. Kendileri insanları denek gibi kullanırken problem yok, ama böyle bir hap çıkmış insanlara zahmetsiz bir şekilde kilo verdiriyor, doğal olarak bu hap onların önünü kesecek. İstemedikleri için başka ülkelerde yasaklanmış hikayesini uyduruyorlar. Almanyada yasaklanmış diyorlar. Dün akşam internetten girdim baktım. Almanyadada hiç problemsiz satılıyor. Bu kapsül dün bugün çıkmadıki iki üç yıldan beri satılıyormuş. Ama bilmediğimiz için kullanmadık. Şimdi herkes öğrenince piyasada bile bulmak mesele oldu. Ben bir sağlıkçı olarak bu hapı tavsiye ederken bile insanlara bu hapla beraber başka ilaçlar kullanmayın, sağlıklı ama kilosu fazla olan insanlara tavsiye edin diye söylüyorum. Tıpta bile penisilin alerjisi yokmu. Bir çok insanı tedavi eden penisilin bende alerji yapıyor. Bu işler böyle. Bu kapsül 100 kişide 95 ine iyi gelir 5 kişide yan etki yapar o zaman bu hap kötü mü dememiz gerekir. O zaman penisilin iğnesini ilk vurdurduğumda bende çok kötü olmuştum. Şimdi penisilin insan öldürüyor mu demem lazım. Benim için önemli olan sağlıklı ve ucuz bir şekilde kilo vermek. hepinize sağlıklı günler dilerim.

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 14:49

bende sipariş verenlerden olucam kime nereye danışıyorum kimdir bu selahattin

bey?

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 14:58

nurbal.com diye sitesine girerseniz firmanın internet sayfasına ulaşırsınız. 0 216 5663300 numaralı telefondan da selahattin beye ulaşırsınız. kendisi firmanın sahibi. orada lidanın  hangi bitkilerden yapıldığı hakkında bilgilerde var. İlacın orijinalliği hakkında o da size bir takım bilgiler verebilir. Eğer ikna olmazsanız almazsınız. Birde bu ilacın henüz türkiyede ne tarım bakanlığından nede sağlık bakanlığından onayı var. Bu ilaç yurda kaçak olarak getiriliyor. Zaten onayları olsa Türkiye'deki distribitöründen alıyor olurduk. Ama en kısa zamanda o da olacak. Şu anda iki tane müracaat var bu konuda.

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 15:39

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 18:53

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 15:39

arkadaşlar az önce selahattin beyle görüştüm. Haplar şu anda gümrükte takılmış, pazartesi günü eline geçecek. Piyasada şu anda bu haplardan bol miktarda mevcut ben sahtesini satmadığım için sitede stoklar tükenmiştir yazısını koydum diyor. Bu arada yeni bir haptan bahsetti. Bu hapı da amerikalılar çinde üretilen bir bitkiden yapmışlar.Zaten bu lidanın fabrikasıda amerikan kuruluşu. Çinde işgücü ucuz olduğu için fabrikasını buraya kuruyor. Bir ayda 7 kilo garanti verdiriyormuş. Ama hiçbir yan etkisi yokmuş. Henüz daha yeni bir ilaç diyor. Onu getirtmeye çalışacaklar. O hap geldiği zaman gerekli bilgileri yine bu sütunlarda okuyacaksınız. Amacımız sağlıklı ve kilosuz bir toplum oluşturmak. Sağlıcakla kalın.

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 15:44
arkadaşlar bu lidanın bir kaç formatı var. Bizim kullandığımız kapsül bir ayda 4-7 kilo verdiriyor. Diğeri ise 2-3 kilo fazlası olanlar için yapılmış bir ürün. light diyelim. Bizim kullandığımızı bir iki kilo fazlası olan birisi kullandımı epey bir yan etki gösteriyor. Bu fabrikada zaten başka ürünlerde üretiliyor. Bunlardan bir tanesi saç çıkarma ile ilgili bir taneside kadınların göğüslerini büyütmekle ilgili. Biz diğerlerinede baktık ama bizim sorunumuz kilo olduğu için bu forumda sadece bu hap hakkında yaptığımız incelemeleri yazdık.
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Temmuz 2006
Gönderilenler: 66
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 03:19
arkadaslar evet ankarada oturuyorum ben bu ilacı ilk kez sakaryada hemen çiçekçilerin karsısındaki lokman hekimden aldım süperdi bitti yenisini almaya gittiğimde bulamadım bana sahtesini verdi hatta tartıştım bu orjınal değil diye çünkü kutusunu ve ambalajı hafızamda saklıydı şimdi orjınalini buldum doğru fakat sanırım rus üretimi çininki kadar etkili değil bence çünkü önceki kutuda çok daha farklıydı bilmiyorum keske çin üretimi bulsak zaten onun kutusunu görür görmez orjınal olduğunu anlıyosun içinin jelatini falan direk ben orjınalim diorr
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 10:42

-

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 10:51
ccerence senin fikrine sonuna kadar katılıyorum. Bende aynı şeyi düşünüyordum. Büyük ihtimal pazartesi günü ürün selahattin beyin elinde olacak. Bana kargoyla gönderdiği zaman salı günü benim elime geçiyor. Bizim hastanede bu kapsüle aşırı tepki veren yani orijinal olup olmadığını hemen anlayabilen hemşire arkadaşlar var. Ben onlara denetip durumu hemen bu sütunlarda yazacağım. En azından hepimizin almasına gerek kalmadan durumu buradan bilebiliriz. Sağlıcakla kalın. Eğer orijinal hapsa bir tavsiyem enaz iki kutu alın. Çünkü bu seri bir kargoda geldi. Orijinalse hepsi orijinaldir. Dikkat edin forumdaki herkesin ortak derdi ilk kutu orijinaldi, ikinciyi almaya gittiğimde sahtesiyle karşılaştım türündendi.
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 11:03

-

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 11:12

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 18:54

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 11:29
ccerence önce ilacın orijinalliğini biz deneyeceğiz eğer orijinalse iki kutu alın diyorum. Orijinal hap eğer bu forumda yazan arkadaşlarımızdan birinde yan etki yaparsa o kutuyu biz alırız. Bizim hastanede şu anda yaklaşık 50 ye yakın kişi bu hapı kullanıyor. Yeterki orijinal hapa ulaşalım. Yan etki yapan kişinin elinde bu kapsül kalmaz. Bizler alırız. Neticede biz bu forumda ne diye yazıyoruz yardımlaşma için, kimsenin mağdur olmasını istemeyiz. Burada birinci görevimiz en doğruyu bulana kadar dayanışma içinde fikir alışverişinde bulunmak. Eğer biz bu forumda yazışmasak lida hakkında bu kadar bilgi sahibi olabilirmiydik? Hepinize sağlıklı günler dilerim.
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 11:34

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 19:02

Yukarı Dön
arzu32 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Mayıs 2006
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı arzu32 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 14:30
slm arkadaşlar .bende lida yı bir aktardan aldım iki gün oldu başlayalı.orjinalmi sahtemi bilmiyorum ama açlık hissetmiyorum ve çok mutluyum paylaşmak istedim. inşallah böyle gider bakalım nolacak
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2006 Saat 16:53
http://www.kmlida.com/en/index.asp  arzu32 bu vermiş olduğum adrese girip  Sol tarafta bulunan Lida Dai Dai Hua Slimming Capsule yazan yeri tıklayıp çıkan sayfadan Fake-proof yazan yeri tıkla ve almış olduğun kutu üzerinde bu işaretleri bi araştır bakalım. Belki sende orijinal kutuya ulaşmış olabilirsin. birde kaça aldın fiyatınıda söyleyiver. Arkadaşlar almış olduğumuz kutu orijinal çıkarsa aldığınız yerin telefonunu filan alında orayla da irtibata geçelim. Arzu
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 83>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67