:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınağda öncesi kremler

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 166>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Temmuz 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 156
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 8:43am
arkadaşlar çinden sipariş etme imkanı var. Ama gümrükte takılma ihtimalide var. çindeki distribitöründen istedim bana kutu başına 25 dolar fiyat bildirdi.DHL veya TNT yoluyla gönderebileceğini ve 4-7 gün içinde elimde olacağını mailinde yazmış. Fakat biz gümrükte problem olur diye sipariş veremiyoruz.
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Temmuz 2006
Gönderilenler: 43
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 8:54am
gunaydın can bey..bende sıze maıl yazıyodum..evet gumrukte takılırsa paramızda bosa gıdıcek ne yapıcaz pekı yaa.bulmakta zor bırılerıne guvenmekte cok zor...
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 8:59am

arkadaşlar şu anda en güvenilir olarak nurbal.com'dan selahattin beyle irtibat kurun. Telefonla görüşün biz oradan aldık memnun kaldık. Şu anda ellerinde yokmuş ama bugün gelecek diyordu. İstanbulda olan varsa dükkanına gitsin gözüyle görsün. Yalnız sizden ricam elinizdeki orijinal kutuları kaybetmeyin onlar çok önemli. O kutular bize rehberlik edecek. İnşallah önümüzdeki hafta size çinden gelen maile göre bilgi verebileceğim.

Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 9:03am
ok. arıycam ben selahattın bey'ı . ınsallah bır an once maıl gelır de rahatlarız bıraz....
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 9:17am
dıger yosun hapları bolumune lıdnın makul fıyatı 40-45 demısınız ben 50 ytl aldım ya 5 mılyondan kar yapıyolar olabılır belkıde..bana orjınal kutunun resmını gonderebılırsenız cok sevıncem....ha bıde dıkatımı ceken bır detay daha var su ana kadar aldıgım ve ozelıkle bu sefer lıdayı aldıgımdada fark etım serı numaraları hep aynı yanı su serı numaraları - 6930903020017 hepsıde bu sekılde sızınkıde aynı serı numarası mı?  kutuların yan taraflarında en altta tazıyor..
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 9:31am

arkadaşlar seri numarası kutunun üzerinde değil. kapsüllerin üzerinde, açık yeşil olan bölümün üzerine beyaz olarak yazılı. Birde maillerini bana yazan arkadaşlara orijinal olduğunu düşündüğümüz ve de çindeki fabrikaya da doğru olduğunu teyit ettirmek için göndermiş olduğunuz kutunun resmini mail olarak gönderebilirim.

Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 10:32am
benım kapsulerın uzerınde sadece bı sımge var ve onun altında da berlına dıye bırsey yazıyor o kadar ılk kulandıgım da rakam yazıyodu sanırım.ayrıca dıger kulanan arkadasım yemek yedıkten sonra mıdesının bulandıgını soyluyor bende de gozlerde pulanma oluyo .sanırım bende kı sahte ....
Yukarı Dön
christina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Temmuz 2006
Gönderilenler: 243
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı christina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 2:13pm

merhaba.ben sitede yeniyim.. ya bu lida muhabbeti çok ilgimi çekti..gerçekten bu kadar işe yarıyor mu.. ben 95 kğ oldum ve 10 ay sonra evleneceğim.. mahvoldum anlayacağınız..şişko bir gelin olmak istemiyorum.bu hapı kullanmak istiyorum. şu anda çinde olan bir arkadaşım var.eğitim için.ekimde dönecek.ondan istemeyi planlıyorum.ama eger ukrayna da falanda varsa ben de 2 haftaya kadar oraya arkadaş ziyaterine gitcem.acaba orada ki orjinal midir?

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 10:49am

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 6:51pm
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 10:51am

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 6:51pm
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 166>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67